Rüyada “Rüyada Babaya Sarılmak” Görmek

Rüyada Babaya Sarılmak

Rüyada babaya sarılmak, uzun zamandır hayalini kurduğu bir durumun en kısa zamanda olacağına ve bu durum karşısında mutluluktan sevinç gözyaşları akıtacağına, bu güzel haberi sevdikleri ile paylaşacağına delalet eder. Rüyada babaya sarıldığını görmek, bu rüya kişinin gerçek hayatta da anne ve babasına karşısı saygılı, hayırlı bir evlat olduğunu göstermektedir.

Rüyada babaya sarılmak, rüya sahibi eğer gerçek hayatta yapmak istediği bir takım işler var ise bu işlerde başarıya ulaşacağına ve bu başarıda aile büyükleri tarafından büyük destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Babaya Sarılmak İslami Anlamı

Diyanete göre, rüyada babasına sarıldığını görmek, rüya sahibinin rüyasında babasına sarıldığını görmesi. Gerçek hayatında aile içerisinde otoriter bir yapının varlığına, aile ortamında sevginin gösterilmemesi nedeniyle duygusal çöküntünün yaşandığına, rüyayı gören kişinin içe kapanık bir kişiliğe sahip olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada babaya sarıldığını gören kimse, ayrıca gerçek hayatta babası ile problemler yaşayan, baba sevgisinden yoksun olarak büyüyen kişiler bu rüyayı görebilmektedirler. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada babaya sıkıca sarılmak, kederli günlerinin artık geride kalacağına, uzun ve güzel bir ömür geçireceğine yorumlamıştır.

Rüyada Ölmüş Babanın Kızına Sarılması

Rüyada ölmüş babanın kızına sarılması, kişinin kendine olan güveninin geri gelmesine, başarmak istediği işlerin üstesinden gelerek mutlu olacağına yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise bu rüyayı gören kişinin duygusal bir süreçten geçeceğine sabretmez ise mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Babanın Boynuna Sarılıp Ağlamak

Rüyada ölmüş babanın boynuna sarılıp ağlamak, kişinin uzun zamandır istediği güce, işinde beklediği mertebeye ulaşmaya, parasal anlamda ferahlamaya, sıkıntıların geride kalmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin eğer çevresinde maddi anlamda sorun çıkaran biri varsa o kişiden en kısa zamanda kurtulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Hasta Babaya Sarılmak

Rüyada hasta babaya sarılmak, rüyayı gören kişinin aile bireylerinden birinin bir sağlık sorunu olacağına, bu sağlık sorunlarının kısa bir zaman içerisinde geçeceğine işarettir. Fakat bu hastalık süresinin çok ağrılı geçeceğine işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi kadın ise sıkıntılı zamanların olacağına ve bu zamanlarda bir de maddi zorlukların yaşanılacağına yorumlanır. Eğer erkek ise hem maddi hem de manevi anlamda bir çöküntü yaşayacağına fakat çektiği acılara zamanla alışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Babaya Sarıldığını Görmek

Rüyada babaya sarıldığını görmek, uzun zamandır sahip olmak istediği maddi güce alacağı bir mutlu haber ile sahip olacağına delalet eder. Bu mutlu haberi ailesi ile paylaşacağına ve çevresinden de destek göreceği anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi eğer iş arıyorsa istediği işe gireceğine ve bu mutlu haberi en yakınları ile kutlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Babaya Sarılıp Öpmek                   

Rüyada babaya sarılıp öpmek, kişinin zor bir dönemden geçtiğinin fakat zor günlerin artık geride kalacağına yorumlanır. Mutlu günlerin yaşanacağına, kendisini seven bir aile bireyinden mutlu bir haber alacağına delalettir. Maddi sıkıntılarından artık kurtulacağına, parasal anlamda güçlü olacağına tabir edilir. Etrafında ona yük olan birinin varlığını hissedip kendinin bu kişiden uzak tutacağına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin eğer duygusal anlamda birine karşı hoş duygular besliyorsa bu duygularını artık açığa çıkaracağına da yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani