Rüyada “Rüyada Babaya Bağırmak” Görmek

Rüyada Babaya Bağırmak

Rüyada Babaya Bağırmak, genel olarak rüya sahibinin babasıyla babasını incitecek bir konuşma yapacağına yorumlanır. Rüyada babaya bağırdığını görmek, bu konuşmanın neticesinde, babasıyla rüya sahibinin arasında dargınlık söz konusu olacaktır.

Rüyada Babaya Bağırmak İslamı Anlamı

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada babaya bağırmak, rüya sahibinin kalbini kırdığı babasının gönlünü alması gerektiğine delalet sayılırken, bazı yorumcular ise rüyada babaya bağırdığını gören kimse, ailesiyle büyük bir kavga edeceğini ve ailesinden azar işiteceğini bildirir.

İbni Sirin (r.a) rüyasında anasına babasına karşı geldiğini gören bir kimsenin, başında büyük bir musibet peydah olacaktır, diye buyurur.

Rüyada Ölmüş Babaya Bağırmak

Rüyada ölmüş babaya bağırmak geçmişte işlenen kimi hatalar yüzünden duyulan pişmanlığa delalettir. Rüyada ölmüş babasına bağırdığını gören kimse, geçmişte babasına karşı işlediği suçlar yüzünden pişmanlık duyar. Kimi yorumcularsa rüyada ölmüş babaya bağırmayı, rüya sahibinin parasının kıymetini bilemediğine ve bu yüzden borçlarının bulunduğuna yorar. Maddi imkanlarını yanlış şekilde kullanan rüya sahibinin borçları azalmak yerine artar ve bu yüzden ailesiyle arası açılır.

Rüyada Ölmüş Babaya Öfkelenmek

Rüyada ölmüş babaya öfkelenmek rüya sahibinin nasihat dinlemediğine ve bu yüzden yaşantısının rayına oturabilmesi için çok uzun bir zaman geçmesi gerektiğine delalettir. Önemli konuları ailesine danışmaktan kaçınıp, kendi başına kararlar aldığı için anne ve babasını üzen rüya sahibine, hayırsız evlatlar nasip olur.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyada babanın bağırdığını görmek kimi gerçeklerle yüzleşileceğine yorulur. Rüya sahibi, öyle olduğundan şüphe duymadığı bazı şeylere dair şüpheye düşüp, gözüyle kulağıyla tanık olarak, o şeyleri gerçekten de yanlış bildiğini öğrenir ve çok üzülür. Kimi yorumculara göreyse, rüyada babanın bağırdığını görmek, rüya sahibinin farkında olmadan üzücü durumlar içine girdiğine, bu durumları bilmemesinin kendisi için daha hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada Babaya Bağırdığını Görmek

Rüyada babaya bağırdığını görmek İslami rüya tabirlerine göre, rüya sahibinin babasına saygı göstermediğine, kalbini kırdığına, hakkını yediğine ve babasından helallik istemesi gerektiğine işarettir. Rüya sahibi babasına karşı işlediği suçları sürdürürse, rüya sahibine hayırlı evlat nasip olmaz. İşleri ters gitmeye devam eder. Maddi sıkıntılarından kurtulamaz.

Rüyada Hasta Babaya Bağırmak

Rüyada hasta babaya bağırmak bazı alimler tarafından, rüya sahibinin geçmişte hakkını yediği birisiyle karşılaşacağına ve geçmişte yapmış olduğu hatalarla yüzleşip vicdan azabı çekeceğine ya da geçmişte hakkını yediği birisinin hakkını arama fırsatı bulup, rüya sahibinin hayatında çok ciddi sorunlara yol açacağına yorulurken, günümüz yorumcuları, bu gibi rüyaları, rüya sahibinin babasının kendi sıkıntılarına rağmen, rüya sahibine yardımcı olup, onu dertlerinden kurtaracağına ve yükünü hafifleteceğine yorarlar.

Rüyada Baba Diye Bağırmak

Rüyada baba diye bağırmak sıkıntılardan kurtulup refaha ulaşmaya, mutluluğa işaret eden bir rüyadır. Rüyada baba diye bağıran kişi, bir dostundan yardım alarak borçlarından kurtulur. Maddi sıkıntıları çözülür. Bir daha maddi açıdan dara düşmez. Bu rüya, bazı yorumcular tarafından, bir dostla kurulacak, oldukça kazançlı bir ortaklık olarak yorumlanır. Rüya sahibi iş yaşamında başarılı olup toplumda saygın bir yer edinir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani