Rüyada “Rüyada Babanın Elini Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Babanın Elini Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Babanın Elini Öpmek, rüya sahibinin babasının hayır duasını alması gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada babanın elini öptüğünü görmek, kişinin hayatında olan sıkıntılardan babasının hayır duası sayesinde kurtulacağını göstermektedir.

Rüyada Babanın Elini Öpmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında babasının elini öptüğünü gören kimse babasının dualarıyla birlikte hayırlı işlere vesile olur ve hayatında olumsuz giden durumları babasının yardımı ile alt eder.

Pek çok din alimine göre, bu rüya eğer rüya sahibi babası ile küsse onla barışması gerektiğini ve babasıyla ilişkilerini düzeltmesi gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada babasının elini öptüğünü gören kimse, babasıyla ilişkileri iyi olan bir kimsenin bu rüyayı görmesi ise güzel yaşanacak olayları müjdeler.

Rüyada Babanın İyileştiğini Görmek

Rüyada babanın iyileştiğini görmek kişinin hayatındaki çok önemli hayatı bir konunun çözüme kavuşacağına ve büyük sevinç yaşayacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibinin babası gerçek hayatta da hasta ise bu rüya babasının sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyasında ölmüş babasının iyileştiğini gören kimse, kabirde babasının huzur içinde olduğunu bilmeli ve daha da huzura ermesi için babasının ruhuna dualar göndermelidir.

Rüyada Baba İle İlişkiye Girmek

Rüyada baba ile ilişkiye girmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında babasıyla cinsel ilişkiye girdiğini gören kimsenin hayatında bir dizi felaketler meydana gelir. Rüyasında babasıyla iş ilişkisi içinde olduğunu gören kimse iş hayatında büyük bir kuvvet elde eder ve düşmanlarına karşı üstünlük sağlar. Rüyasında babasının ilişkisi olduğunu gören kimse, aile bağlarında kopukluk yaşar ve ev huzuru bozulur.

Rüyada Baba Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada baba evinin yıkıldığını görmek kişinin hayatının yaşayacağı aksilikler yüzünden alt üst olacağını işaret eder. Yıkılan evin altında kalmak zorluklar karşısında yenik düşüleceğini göstermektedir. Yıkılan evin altında kala kişileri kurtarmak zor durumda olan aile bireylerine yardım edileceğinin ve yaşadıkları zorluklardan kurtulmalarının sağlanacağını göstermektedir. Rüyada yıkılan baba evi tüm bu yorumların yanı sıra büyük maddi kayıplar olarak da tabir edilmektedir ve rüyanın görülen diğer nesnelerle birlikte yorumlanması gerekmektedir.

Rüyada Baba Evinde Misafir Görmek

Rüyada baba evinde misafir görmek haneye gelecek olan haberler olarak yorumlanır. Rüyada misafirin hediyeler getirmesi yaşanacak sevinçleri simgeler. Rüyada misafire ikramlarda bulunmak kişinin ailesinin bereketinin artacağını ve bolluk içerisinde bir hayat süreceğini işaret eder. Rüyada istenmeyen kişilerin baba evine misafir olarak gediğini gören kimsenin ise duyacağı bazı haberlerden dolayı canı sıkılır.

Rüyada Babayı Bıçaklamak

Rüyada babayı bıçaklamak rüya sahibinin kendi hatalarından dolayı zorluğa düşeceğini göstermektedir. Kişinin üst üste hatalar yaparak zora düşeceğine ve maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyasında babasını ölene kadar bıçaklayan kişinin hayatı alt üst olur. Rüyasında babasını öldüren kimse ise kendi hatalarından dolayı hem kendini hem de etrafındaki kişileri zor duruma düşürür. Ancak bu tür rüyalarda kan görülürse rüya bozulmuştur ve herhangi bir tabir yapmaya gerek yoktur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Nilüfer iyik dedi ki:

    Rüyamdan bir iki gün önce verdiğim yemekle ilgili rahmetli babamın ruhu için Hayır duaları aldım.bilinç altı mı bilemem.rüyamda babamı krem rengi bi koltukta elinde beyaz renkli bi gazete okurken gördüm.siyah kumaş pantolon ve beyaz papyonlu bir gömlek vardı üzerinde .ben babama sağlıdında hic sarılamadım koklayamadım diye ic gecirdim ve elini öptüm ve göz göze bir kaç saniye bakistiktan sonra başımı omzuna yasladım ve uyandım

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani