Rüyada “Rüyada Baba Katili Olmak” Görmek

Rüyada Baba Katili Olmak

 Rüyada baba katili olmak, hiç hayırlı olmayan yorumlarla açıklanır. Rüyasında baba katili olduğunu gören kimse, ailesine düşmanca planlar kuran biriyle birlik olup kendi aile üyelerine zarar vermeye çalışır. Rüyada baba katili olduğunu görmek, aile içindeki çatışmaların ve kopmaların habercisidir.

Rüyada Baba Katili Olmak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında baba katili olduğunu görürse ne kendisi ne de ailesi için hayırlı bir rüyadır. Ailenin üzerine rüya sahibinin yüzünden bazı felaketler gelecektir.”

İslam alimlerine göre, bu rüya kişinin artık dindar bir insan olmayı bırakacağına, kendini kötü niyetli insanlara benzeterek dini yoldan uzaklaşacağına delalet eder. Bu yüzden rüyada baba katili olan biri için çok da hayırlı yorumlar yapılmaz.

 Rüyada Babanın Katil Olduğunu Görmek

Rüyada babanın katil olduğunu görmek, aile bireylerinin büyük sıkıntılar karşısında birlik içinde hareket edeceğine işaret eder. Bir süredir birbirinden kopuk yaşayan ve bu yüzden de karşılaştıkları sorunlara çözümler bulamayan aile fertleri kısa süre içinde bir araya gelecek ve zorluklara karşı hep birlikte göğüs gerecektir. Rüyasında babasının katil olduğunu gören biri aile bireyleriyle yakın ilişkiler kurmaya başlayacaktır.

 Rüyada Baba Evinde Misafir Görmek

Rüyada baba evinde misafir görmek, uzak bir yoldan gelecek olan akrabayı temsil eder. Ancak bu akraba çok da hayır getirecek cinsten biri değildir. Daha çok kontrol edip aile bireylerini birbirine düşürme çabası içerisindedir. Birçok rüya tabircisi rüyada baba evinde misafir görmeyi uzun bir yoldan gelecek olan kötü niyetli insan şeklinde yorumlar. Rüyasında baba evinde misafir gören uzak bir akrabası tarafından zarara uğrar.

 Rüyada Baba Bedduası Almak

Rüyada baba bedduası almak, çok da hayırlara vesile olan bir rüya değildir. Rüyasında baba bedduası alan birinin özellikle iş veya evlilik hayatında birtakım aksaklıklar çıkar. Bu aksamalar rüya sahibinin hayatını ve psikolojisini olumsuz yönde etkileyecek ve sonuçları da uzun süreli etkiler bırakacaktır. Rüyasında baba bedduası alan birinin işleri rast gitmez ve kendini zor bir sürecin içinde bulabilir.

 Rüyada Babanın Bıçaklandığını Görmek

Rüyada babanın bıçaklandığını görmek, aileden birinin çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine hatta belki de ciddi bir hastalığın pençesine düşeceğine işarettir. Rüya sahibi ise bu aile ferdi ile çok yakın olduğundan onun durumundan en çok etkilenen kişi olacaktır. Rüyasında babasının bıçaklandığını gören biri, çok sevdiği bir akrabasının düşeceği olumsuz durumdan ötürü büyük bir üzüntü içerisinde olacaktır.

 Rüyada Babanın Cezaevine Girmesi

Rüyada babanın cezaevine girmesi, çok uzaktan gelen biri aracılığıyla verilecek olan güzel habere delalet eder. Birçok yorumcuya göre ise bu haber ya bir evlilik ya da bir doğum haberidir. Rüyada babanın cezaevine girmesi, daha çok aileye katılacak yeni biri olduğu ile bağdaştırılır. Rüyasında babasının ceza evine girdiğini gören çok yakın zamanda hayırlı bir haber alacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani