Rüyada “Rüyada Baba ile Kavga Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Baba ile Kavga Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada baba ile kavga etmek, rüyasının çeşitli yorumları olmakla beraber rüyada baba görmek, rüya gören kişinin de babasının yaşayıp yaşamadığına göre farklı anlamlar ifade eder. Yaşıyor olan babayı rüyada görmek oldukça olumlu bir rüya olmakla beraber, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine, hela bir kazanç sağlayacağına işaret eder. Zira baba, insanoğluna hayat veren çok değerli varlıklardır ve insanın yaşamının kaynağıdır.

Rüyada Baba İle Kavga Etmek İslami Anlamı

Rüyada baba ile kavga etmek, rüya gören kişi rüyasında babasını sıhhatli, mutlu ve güler yüzlü bir halde görürse bu babadan alınan değerli niteliklerin farkında olunduğunun ve bu özellikleri geliştirme ve ilerletme gayreti içinde olunduğunu ifade eder. Rüyada baba ile kavga etmek, kişinin babasıyla Oedipus kompleksine dayalı bir rekabet içinde olduğunu gösterir. Kişi bilinçaltında babası ile bir konuda rekabet içindedir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada baba görmek hayırlıdır. Rüyasında babasını gören kişi tez zamanda beklediği mutlu bir haber alacaktır. Bu haber sonrasında süregelen büyük bir sıkıntısı giderilecektir.

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek, görülen bir rüyada baba figürünün bulunması güzel ve iyi gelişmelere, ilerlemeye ve büyümeye işarettir. Ticaret ile uğraşan kimseler için işlerinde berekete, çalışanlar kişiler için kariyerinde yükselme, öğrenciler için de derslerinde başarıya delalet eder. Diğer kişiler için de hayatında kendini çok daha kuvvetli ve güçlü hissedeceği olayları yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Baba İle Kavga Edip Ağlamak

Rüyada baba ile kavga edip ağlamak, İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyada babasını gören kişi ondan aldığı hayır vekaletini devam ettiriyor demektir. Bol ve bereketli bir hayata, helal bir kazanca işaret eder. Rüya sahibi babası adına hayır ve hasenat işlemelidir.

Rüyada Ölmüş Baba İle Kavga Etmek

Rüyada ölmüş babasıyla kavga etmek, Kirmani (r.a) yorumu; ölmüş olan babanın kişiye nasihat verdiğini görmek, çok önemli rüyadır. Yaşıyor olsa da rahmetli olsa da babanın aile fertleriyle çok sıkı bir bağı vardır. Bu sıkı bağ ebede karar sürer. Rüyada mefta olan babanın yaptığı nasihat muhakkak dikkate alınmalıdır ve ona göre hareket edilmelidir.

Rüyada Baba İle Kavga Yapmak

Rüyada babasıyla kavga yapmak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında babasını gören kişi hastaysa iyileşir, bir sıkıntısı var ise rahata erer, maddi durumu kötüyse cömert biri tarafından bu ihtiyacı giderilir, kaybettiği bir malı, eşyası varsa bunu bulur, eğer bir murat bekliyorsa muradına erer.

Rüyada Baba İle Tartışmak

Rüyada baba ile tartışmak, kendince aşırı bir şekilde hırs yapan kişinin kendini ispat etmek için farklı yollar denediğini fakat babasına ya da aile fertlerine karşı umduğu etkiyi oluşturamadığını ve git gide daha da hırslı bir hal içine girdiğini gösterir. Evli kişiler içinse eşleriyle arasında otorite sorunları yaşadıklarını ve çocuklarını eğitirken zıt düşünceleri yüzünden ev içinde sık sık tartışma yaşandığının işaretidir.

Rüyada Babayla Ağız Kavgası Etmek

Rüyada babayla ağız kavgası etmek, hane içindeki çocuklarda bir sorun olacağına işaret eder. Çocukların anne ve babalarına karşı geldiklerine, çocukların da sıkılma sebebi olarak aile fertlerinin çok fazla baskı yapması şeklinde yorumlanabilir.

 Rüyada Baba İle Kavga Edip Ağlamak

Rüyada baba ile kavga edip ağlamak, rüya sahibinin kişisel sorunları ve ihtirasları olduğuna işarettir. Rüya sahibi içinde tuttuğu bir takım sebeplerden dolayı iç huzursuzluk yaşamaktadır ve baba ile rekabet haline girmiştir. Rüyada baba ile kavga edip ağlamak bireyin babasıyla olan bir sorununu bir olay neticesinde çözeceğine delalettir.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek

Rüyada ölmüş babayla kavga etmek rüya sahibinin ailesine karşı olan sorumlulukları eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğine ve çok güçlü, yüreği temiz birinden hayır duası aldığını gösterir.

Rüyada Baba Oğul Kavga Etmesi

Rüyada baba oğul kavgası görmek, bir takım dedikodular yüzünden aile arasında git gide artan bir sürtüşme yaşandığını ve karşılıklı yapılan duyarlılıkla bu problemlerin çözüleceğine işaret eder. Anlaşmazlık olan aile bireylerinin barışacağına ve varsa eğer küslüğün ve dargınlığın sona ereceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani