Rüyada “Rüyada Azmak” Görmek

Rüyada Azmak

Rüyada Azmak, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan ve elinde tuttuğu fırsatlara tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi elinde önemli başarıları ve fırsatları tutmakta olup bu fırsatları iyi değerlendirerek ailesi ile birlikte huzurlu ve refah içinde bir hayat geçireceğine tabir edilir.

Ayrıca bazı İslami yorumculara göre rüyada azmak, kişinin aşk hayatında yaşayacağı yeni gelişmelere yorumlanmalıdır. Maddi ve manevi açıdan yaşanacak uzun ve huzurlu bir ömür bazı alimler tarafından bu rüya için yapılan yorumlar arasındadır.

Rüyada Azmak İslami Anlamı

Rüyada Azmak, İbni Sirin (r.a)’e göre ise bu rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda varlıklı ve iyi bir aileden bir kız ile evlenir ve hayatı boyunca da mutlu ve huzurlu yaşar. Evli ise yakın zamanda kısmetli ve iyi huylu bir avlat sahibi olur. Bu rüyayı gören bayan ise evlat sahibi olacağına ve bu evlat sayesinde refah içinde yaşayacağına da tabir olunur. Bunun yanında bazı yorumculara göre ise rüyada azmak iş hayatında hızlı ve istikrarlı bir yükseliş te bu rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Bir Erkeği Arzulamak

Rüyada bir erkeği arzulamak kişinin uzun süredir planladığı bazı emellerine hızla ulaşacağına ve bu başarılarından dolayı da uzun ömürlü huzurlu bir yaşamı olacağına tabir olunur. Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüya uzun zamandır yaşanan bazı özlemlerin artık biteceğine bekarlar için sevdikleri kişi ile evlenmelerine de yorumlanmalıdır.

Rüyada Azgın Olmak

Rüyada azgın olmak bir iş veya düşüncede ısrar etmek ve inatçı davranmaktır. Rüya sahibinin bir iş konusunda inatçı davranacağı ve inadı sayesinde işinde başarı sağlayacağı anlamına gelir. Ayrıca bazı dini yorumculara göre ise bu rüya yılmadan bıkmadan devam edilmesi gereken bir işe de yorumlanır. Kişinin önüne çıkan engellerden yılmadan işine devam etmesi durumunda başarı sağlanacağı anlamı da çıkarılır.

Rüyada Azgın Kadın Görmek

Rüyada azgın kadın görmek bir süredir ihmal edilen işlerin varlığına tabir edilir. İhmal edilen bu işler nedeniyle bir süre sonra karşılaşılması muhtemel bela ya da kazalar olabileceği de yapılan yorumlar arasındadır. Kişi eğer bir aile büyüğü ise aile içindeki bazı olayların farkında değildir. Kafasındaki düşüncelerden sıyrılarak ailesine göz kulak olması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kendisini Azmış Görmek

Rüyada kendisini azmış görmek rüyayı gören bireyin uzun zamandır peşinde koştuğu bir işte sona geldiği ve başarının oldukça yakın olduğu anlamı yatmaktadır. Buna göre sabırlı olunduğu takdirde bir süre sonra istenilen sonucun fazlasıyla elde edileceğine de tabir edilmektedir.

Rüyada Azgın Köpek Görmek

Rüyada azgın köpek görmek bir başka kişi tarafından gelecek bir yardım ile elde edilecek bir başarıya tabir edilir. Kişi kendi imkanları ile baş edemediği bir işten veya sıkıntıdan başka birinin desteği ile kısa sürede alnının akıyla çıkacaktır.

Rüyada Azmış Kedi Görmek

Rüyada azmış kedi görmek bir iş ile ilgili yapılacak bir atılımın zamanından önce kalkışılması nedeniyle başarı getirmeyeceği olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani