Rüyada “Rüyada Azgın Birini Görmek” Görmek

Rüyada Azgın Birini Görmek

Rüyada azgın birini görmek, ilk olarak cinsel anlamda yorumlanır. Sonrasında ise kötü niyetli birini görmek olarak tabir edilir. Rüyada azgın birini görmek şeytani bir olaydır. Zevk verici ve korkutucu rüyaların hemen hemen hepsi hakim olunamayan nefis olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya ile alimler, İslami olarak şu yorumları yapmıştır.

Rüyada Azgın Birini Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında azan birini görmeyi, boş işlere kapılmak ile yorumlar. Rüyasındaki kişiye uyan kişi, kandırılır ve bundan dolayı günaha girer.

İbni Sirin (r.a) Rüyada bu şekilde bir münasebetin, ahlaksızlık olduğuna dair yorumlamıştır. Rüya sahibi dünya işleri ile ilgilenen ve dini inancı zayıf olan kimselerdir. Rüyasında, o denli kişiye uymayan rüya sahibi, bir günahından döner.

İmam Nablusi (r.a) Bu şekilde rüyaların şeytan işi olduğunu söylemiştir. Azgınlıktan zarar görülür ve sonu hayırsız olur. Yorumunu yapmıştır. Rüyasında, azgın olan kişiye uymamak ve ondan uzak durmak, kötü niyetli bir insanı alt etmek ile tabir etmiştir.

Rüyada Bir Kadını Arzulamak

Rüyada bir kadını arzulamak, nefis ile yorumlanır. Rüyada bir kadın için özlem çekmek ve onu istemek, olmaması gereken işlerin yapılması ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, ahireti ve dini unutarak, imansız yaşar. Rüyasında kendi eşini arzuladığı gören kişi, eşini aldatır.

Rüyada Sevgiliyle Azmak

Rüyada sevgiliyle azmak, haram olan mala ya da insana el uzatmak ile tabir edilmektedir. Rüyasında evli iken başka biri ile azdığını ve birlikte olduğunu gören kişi, büyük günahlar işler. Bu şekilde rüyalar görüldüğünde tövbe edilmelidir. İslamiyet’e uygun olarak, yaşantılar yapılmalıdır.

Rüyada Azdığını Görmek

Rüyada azdığını görmek, zevklerine düşkün ve tutkulu kişi olarak yorumlanır. Rüyasında azan kişi, oyuna gelmiştir ve şeytan tarafından kandırılmıştır. Bu denli rüyalar gören kişiler, dünya ileri ile meşgul olurlar ve büyük günahlar işlerler. Farklı bir yorum olarak da rüyasında azan kişi, normal hayatında birini kandırır ya da biri tarafından kandırılır. Rüya sahibi her iki durumdan da zararlar görür.

Rüyada Cinsel İsteğinin Artması

Rüyada cinsel isteğinin artması, nefsine yenik düşmek ile yorumlanır. Rüyasında cinsel isteğinin arttığını gören kişi, kınanacak bir iş yapar ve bundan büyük utanç duyar. Rüyada cinsel isteklerin olması, kandırılmak ile yorumlanır. Rüya sahibi, karşı cinsi tarafından kandırılır ve hayal kırıklığına uğrar. Bir başka yorumda ise, istenilen ama ulaşılamayan mal ya da mevkiye, yalan ve düzenbazlık ile ulaşmak olarak tabir edilir.

Rüyada Azan Birini Görmek

Rüyada azan birini görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında, eşinin azdığını gören kimse, eşi tarafından aldatılır. Rüyasında tanımadığı birinin azdığına şahit olup ondan kaçmak, rüyayı gören kişinin, tehlikeli durumları fark ederek, kaçması ile yorumlanır. Rüyasında azan birine uyarak, onun ile azmak, günaha girileceği ile tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani