Rüyada “Rüyada Azarlanmak” Görmek

Rüyada Azarlanmak

Rüyada Azarlanmak, bu kişinin olgunlaşıp hayatın gerçekleriyle yüzleşmesine, hayatın sorunsuz ve toz pembe olmadığını anlamasına yorumlanır. Rüyada tanımadığı biri tarafından azarlandığını gören kişinin hayata yönelik sağlam adımlar atmasına ve geleceğe yönelik iradeli kararlar almasına delalet eder.

Rüyada Azarlanmak İslami Anlamı

Rüyada Azarlanmak, Kirmani(r.a)’ya göre bu rüyayı gören kişinin hayata dair başarılı planlar yapıp bu planları da doğru ve sıralı bir şekilde gerçekleştireceğine işarettir. Rüyada azarlanmak aynı zamanda hatalarından ders çıkaracağına, haram olan şeylerden uzak duracağına delalet eder. Kişi yaşanılan zor durumların ardından daha bol kazançlı dönemlerine gireceğine işarettir. Ayrıca rüyada azarlanan kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevgi ve saygı göreceğine de delalet edilir.

Rüyada Azar İşitmek

Rüyada azar işiten kişinin hoşa gitmeyen ve ağır kelamlar duyacağına, etrafındaki insanlardan aile veya arkadaşlarından kalp kırıcı sözler işiteceğine, üzücü ve psikolojik olarak kişiyi birtakım bunalımlara sokacağına delalet edilir. Bu rüya aile tarafından uyarı ve korumaya alınmaya da işarettir. Özellikle genç yaştaki çocukların saf düşünceleri ve etrafındaki insanların kötü niyetlerini görememesinden ötürü ailelerin çocuklarını korumasına da yorumlanır.

Rüyada Azarlamak

Kişinin uzun zamandır beklediği haberin kötü sonuçlanmasına ve bunun sonucunda kişinin ruh ve beden sağlığının bozulacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi aşırı sert görünümü yüzünden çevresindeki insanları kendisinden uzaklaştırır. Rüyasında tanıdığı kişiyi azarladığını gören, azarladığı kişi ile arasındaki dostluk gelişecektir.

Rüyada Sevdiği Tarafından Azarlanmak

Rüyada sevdiği tarafından azarlanan kişinin moral bozucu ve üzücü olaylar yaşayıp kalbinin kırılacağına delalet eder. Rüya sahibinin hiç istemeyeceği olayları yaşayarak bunalım, stres ve oldukça üzüntülü dönemler geçireceğine alamet edilir. Rüyada sevdiği tarafından azarlanan kişinin psikolojik sorunlar yaşayacağına işarettir. Bu rüya hayra yorumlanan bir rüya değildir.

Rüyada Biri Tarafından Azarlanmak

Rüyada biri tarafından azarlanmak hayırlara yorumlanabilecek bir rüyadır. Rüya sahibinin toplum önünde yükselip başarı sağlayacağına, etrafındaki insanlar tarafından takdir göreceğine, iş alanında oldukça büyük başarılar gösterip insanların gözlerini bu kişiye dikeceğine delalet edilir.

Rüyada Öğretmen Tarafından Azarlanmak

Rüyada öğretmen tarafından azarlanmak hayırlı ve makbul bir rüyadır. Rüya sahibinin kendinden yaşça büyük, oldukça bilgi ve kültür sahibi biri tarafından yarar göreceğine delalet edilir. Bu sayede kişinin sorunlarını daha rahat bir şekilde çözeceğine yorumlanır.

Rüyada Baba Tarafından Azarlanmak

Rüyada babasının kendisini azarladığını gören kişiye aile büyükleri tarafından bir yardım ve destek geleceğine delalet edilir. Rüya sahibine iş veya genel yaşantı hakkında bildiklerini anlatıp yol göstereceğine her türlü maddi ve manevi desteği sağlayacağına işarettir. Bir başka rivayet ise, kişinin babasına kötü davranıyor ise bu davranışlarını düzeltmelidir.

Rüyada Patron Tarafından Azarlanmak

Rüyayı gören kişiye birinin para ve malını vereceğine, yardım, cömert ve iyi kalpli bir insanlarla karşılaşacağına delalet edilir. Bir başka rivayete göre ise kişinin kısa zamanda işinde bir yükselme alacağına işarettir. Kişinin patronu ile arasının bozuksa düzeleceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani