Rüyada “Rüyada Azarlamak” Görmek

Rüyada Azarlamak

Rüyada Azarlamak, kişinin çok otoriter bir insan olduğu bu yüzden de çevresindeki hiç kimsenin onunla iletişim kurmaya cesaret edemediği anlamına gelmektedir. Rüyada babanın azarlaması, rüya sahibi saygın biri olmak isterken zalim bir insana dönüşecektir. Birçok rüya tabircisine göre ise rüyada annenin azarlaması, kişinin belli bir amacı elde etmeye çalışırken insanlığını yitirmesi ve kötü bir insana dönüşmesi anlamına gelir.

Rüyada Azarlamak İslami Anlamı

Rüyada azarlamak, İbni Sirin (r.a) hazretleri ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında azarladığını görürse, kişiliğinde olumsuz yönde değişimler meydana gelecek ve çevresindeki insanlar tarafından sevilmeyen biri haline dönüşecektir.” Birçok rüya tabircisinin yaptığı yoruma göre ise rüyada azarlamak kişinin hal ve hareketlerinde meydana gelecek negatif değişimlere ve etrafa saçtığı kötülüklere delalet eder.

İslami anlamdaki tabiri ise gene olumsuz anlamlar içermektedir. Rüyasında bir kimseyi azarladığını gören rüya sahibi dini ve ahlaki yönden bağlılığını yitirip doğru yoldan sapacaktır. Birçok tabire göre de bu rüyayı gören kişinin dinden çıkacağı söylenir.

Rüyada Çocuğunu Azarlamak

Rüyada çocuğunu azarlamak, birinin hakkını yemekle alakalı bir şeydir. Rüyayı gören kimse ya birinin üzerine iftira atacak ve onun suçlu gibi görünmesine sebep olacaktır, ya da birinin malına göz koyacaktır. Rüyasında çocuğunu azarladığını gören kişi, uzun zamandır tanıdığı bir insana haksızlık edecek demektir.

Rüyada Çalışanları Azarlamak

Rüyada çalışanları azarlamak, aile büyüklerinin fikirlerini almadan hareket ederek olumsuz sonuçlar elde etmeye işarettir. Rüyayı gören kişi ailenin büyüklerinin fikirlerine danışmadan önemli kararları tek başına alacaktır. Bu durum da onu geri dönülmesi zor olan bazı noktalara götürecektir. Rüyasında çalışanlarını azarladığını gören biri, ailesinden habersiz birtakım yanlış işler ile meşgul olacak demektir.

Rüyada Birini Terslemek

Rüyada birini terslemek, haksız yoldan elde edilen bir kazancın yol açacağı felaketlerin habercisi olarak görülmektedir. Rüya sahibi pis işlerden elde ettiği parayı gene başka pis işler için harcamaktadır. Bu para hem kendisi hem de ailesi için birçok felaketi beraberinde getirecek ve herkesi büyük bir buhrana sürükleyecektir.

Rüyada Annenin Azarlaması

Rüyada annenin azarlaması, aile bireylerinin alacakları güzel bir habere delalet eder. Tüm aileyi birbirine daha da yaklaştıracak olan bu haber, aile içindeki tüm bireyleri ilgilendiren bir haberdir. Rüyasında annesi tarafından azarlandığını gören bir kimse, alacağı bir haberle mutlu olacaktır.

Rüyada Birine Kızmak

Rüyada birine kızmak, tam tersine o kişi ile hoşça vakit geçirileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, rüyasında gördüğü insanla birlikte güzel zaman geçirerek geçmişe dair hoş anılardan bahsederler.

Rüyada Sevdiğini Azarlamak

Rüyada sevdiğini azarlamak, iki kişi arasındaki yakınlaşmaya delalettir. Bu yakınlaşma ya dargın olan iki aile üyesinin barışması ya da evlilik yolunda adımlar atacak olan iki karşı cinsin tanışıp görüşmesi anlamına gelmektedir. Rüya sahibi başka bir insanla iletişime geçecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani