Rüyada “Rüyada Ayva Yemek” Görmek

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada Ayva yemek, pişmanlık ile yorumlanır. Rüyasında ayva yediğini göre kişi, pişman olacağı sözler eder. Rüyada ayva yediğini görmek, kararsızlık duyulan bir işi kabul edip yapmak ile de tabir edilir. Rüyada ayva yemek ile alakalı alimleri dini yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Ayva Yemek İslami Anlamı

Rüyada Ayva yemek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, pişman olacağı işler yapacaktır demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada ayva yemeyi, kararsız ve saf kişiler ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında ayva yediğini gören kişi, tutamayacağı sözler verir ve çevresindeki insanlara alay konusu olur yorumunu yapmıştır.

Rüyada Ayva Reçeli Yemek

Rüyada ayva reçeli yemek, yapılamayan işleri tatlı dil ile çözüme kavuşturmak ve yüklerden kurtulmak ile tabir edilir. Rüyada ayva reçeli yemek, iyi sanılan kişilerin düşman olması ile de yorumlanır. Rüyasında ayva reçeli yediğini gören kişi, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde çözecek ve rahat olacaktır.

Rüyada Tatlı Ayva Yemek

Rüyada tatlı ayva yemek, sevilen kişiler için yapılan fedakarlık ile tabir edilir. Rüyasında tatlı ayva yediğini gören kişi, mallarını bağışlayacak ve bundan dolayı mutluluk duyacaktır. Rüyasında yediğini ayvanın tatlı olduğunu gören kişi, verdiği sözlerin aslında kendine faydalı olduğunu fark edecektir. Rüyasında tatlı ayva yediğini gören kişi, pişman olduğu işlerden ilerleyen zamanlarda fayda görecektir.

Rüyada Sulu Ayva Yemek

Rüyada sulu ayva yemek, her durumda şanslı olan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında sulu ayva yediğini gören kişi, kısmetli olan kişidir. Rüyada sulu ayva yiyen birini görmek, onun nasip ve kısmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler ile tabir edilmektedir.

Rüyada Ayva Tatlısı Yemek

Rüyada ayva tatlısı yemek, sevindirici haberler almak ile yorumlanır. Rüyada ayva tatlısı yemek, birlik ve beraberlik içinde yaşamak ile de tabir edilir. Rüyasında ayva tatlısı yediğini gören kişi, memnun kalacağı haberler alır ve haber verenleri mükafatlandırır.

Rüyada Yumuşak Ayva Yemek

Rüyada yumuşak ayva yemek, çok ve boş konuşan kişiler ile tabir edilmektedir. Rüyasında yumuşak ayva yediğini gören kişi, bazı konularda düşünerek konuşur ve alacağı zararları en aza indirir. Rüyada yumuşak ayva yiyen birini görmek, başkalarının sözlerinden kendine pay çıkartan kişileri tabir eder.

Rüyada Sarı Ayva Yemek

Rüyada sarı ayva yemek, pişmanlığı delalet eder. Rüyada mevsiminde sarı ayva yenmesi, mutluluk ile tabir edilir. Rüyada mevsimi değil iken sarı ayva yemek, yaşananlardan pişman olmak ile yorumlanır. Rüyada sarı ayva yemek, art niyetli kadın ile de tabir edilir.

Rüyada Büyük Ayva Yemek

Rüyada büyük ayva yemek bile isteye yapılan işler ile tabir edilir. Rüya sahibi gönül rızası ile yaptığı işlerden pişmanlık duyacak ve tekrar yapmayacaktır. Rüyada büyük ayva yiyen birini görmek, yaşanan kötü olaylara sevinen akrabalar ile tabir edilir.

Rüyada Olgun Ayva Yemek

Rüyada olgun ayva yemek, büyüklerden akıl almak, uygulamak ve pişman olmak ile tabir edilir. Rüyasında olgun ayva yediğini gören kişi, kimseden akıl ve öğüt almadan yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani