Rüyada “Rüyada Ayva Görmek” Görmek

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, hastalıklardan kurtulmak, ham ayva görmek geçici dönem yaşayacağınız sıkıntı, olgun güzel ayva görmek ünlü bir bayana, erkek çocuğa işarettir. Rüyasında Ayva gören her kimse Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; yakın zamanda mutlu bir aile kurmak, bekar için evlilik, evliler için erkek çocuğuna gebelik şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Ayva Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ayva görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; mevsiminde olmayan sarı ayva sıkıntı, keder ve hastalık olarak tasvir etmiştir. İslamiyete göre rüyada ayva görmek hayırlı temiz rüyalar arasında yer almaktadır. Ayva gören kişi yakın zaman da elini attığı her işi yapar, terfi eder, zam alır.

Rüyada Ayva Soymak

Rüyada ayva soymak uzun zamandan beri istenilen bir işe başlamak anlamına gelmektedir. Aceleci olmadan, sabırla verilecek kararlar sayesinde iş hayatında yükselme, helal yoldan para kazanmak gibi anlamları bulunmaktadır.

Rüyada Ayva Toplamak

Rüyada ayva topladığını gören kimse kısmet topluyor demektir. Topladığınız ayva ne kadar çoksa size gelecek olan kısmet sayısı da bir o kadar çok olacaktır. Kısa sürede şansınızın açılması şeklinde de yorumlanmaktadır. Ayva topladığını gören kimse kısa sürede evlenir ve mutlu bir aile hayatı kurar.

Rüyada Ayva Almak

Rüyada ayva aldığını gören kişi kısa süre içinde işle alakalı yolculuklara çıkar, Mal varlığının artmasına, işlerin açılmasına, servet kazanmak anlamlarına gelmektedir. Alacağı ayva kadar yapacağı iş sayısı rüyada işaret edilmiştir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Gören kişi kısa zamanda borçlarından kurtulur ve rahat bir nefes alır.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek rüya sahibi kişinin kısa sürede işlerinin açılacağına, iş temposu yüzünden yorulmasına, zahmetle kazanılacak çok paraya rivayet edilir. Ayva ağacı gören kişi ağaç yeşil ise kısa zamanda zengin olur, işleri açılır, yolculuk yapar. Ayva ağacı sarı ise aileden birinin hastalanacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ayva Bahçesi Görmek

Rüyada ayva bahçesi gören kişi ailesine yeni bir çocuk geleceğine, eşi ve ya kendisinin gebe kalacağına rivayet edilir. Kazanılacak olan sınav, zahmetle kazanılan para, iş hayatının düzelmesi anlamları da bulunmaktadır.

Rüyada Dalında Ayva Görmek

Rüyada dalında ayva görmek gerçeklemesini istediğiniz hayallere daha zamanı olduğuna rivayet eder. Güzel günlerin gelecekte olduğu ancak sabırla beklemek ile elde edilebileceğini hatırlatır.

Rüyada Ayva Kesmek

Rüyada ayva kestiğini gören kişi çevresinde bulunan kötü arkadaşlarıyla görüşmeyi bitireceği anlamına gelir. Farkında olmadan girdiği arkadaş çevresinin ona zarar verdiğini anlar ve tüm bağlantılarını koparmaya başlar. Evle ilgilenmeyen aile üyelerinin artık ailesine daha bağlı olması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ayva Yaprağı Görmek

Rüyada ayva yaprağı görmek çevresinde hastası bulunan kişinin iyileşeceği anlamına gelmektedir. Hastalıktan kurtulmaya ve şifa bulma anlamına gelir. Evli çiftler için yakında çocuk sahibi olacakları rivayet edilmektedir. Her açıdan hayırlı ve güzel olan bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani