Rüyada “Rüyada Ayet Görmek” Görmek

Rüyada Ayet Görmek

Rüyada Ayet görmek, hikmetli rüyalardan’dır ve her kula görülmesi nasip olmayan rahmani rüyaların büyüğüdür. Şans, mutluluk, kısmet, berekettir. Rüyada Ayet okumak, güzel haberler almak, sevinmektir. Rüyada Ayet ezberlemek, çevrede yaşanan hayırlı ve güzel olaylardır. Rüyada Ayet yazmak, Çevrenin her daim kalabalık olması anlamındadır. Ancak bu kalabalık, kötü anlamda yalnız menfaatlerini gözeten kuru bir kalabalık değil, hayırlı bir kalabalıktır.

Ayet rüyası, her mümine görmek nasip olmayacak çok güzel rüyalardan’dır. İmam Nablusi (r.a.) Hazretlerine göre, rüyada ayet-i Kerime görmek, büyük hayra delalet eder. Şeref, sevinç ve yardım gelmesi demektir. Yaşamı arka arkaya yaşanan, güzellikler ile dolacaktır.

Rüyada Ayet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ayet görmek, güzel ve hayırlı haberler arka arkaya gelecek, rahata erecek ve huzura kavuşacaktır. Yaptığı en küçük iyiliğin bile karşılığını görecektir. Aksiyon ve hareketten hoşlanan bir kişi olduğundan, tüm yaşamı da hareketli, canlı ve renkli olacaktır. Uzun süreli seyahatlere çıkacak, tüm dua ve dilekleri kabul olunacaktır. Hayal ettiği her şey gerçeğe dönüşecektir. Yaşanan tüm sorun ve kötü olaylar bir daha yaşanmamak üzere bitecek refah, mutluluk ve huzur gelecektir.

Rüyada Ayet Okumak

Rüyada ayet okumak, Allah’ın lütuf ve inayetine mazhar olmaktır. Sevindirici, müjdeli haberler almaktır. Sevinçlerin en büyüğü ve en makbul olanının yaşanmasıdır. Gelecek olan mutluluk büyük fazilet taşıyacaktır.

Rüyada Ayetel Kürsi Görmek

Rüyada Ayetel Kürsi görmek, kişinin kutsal bilgiler ile dolu olması ve bu bilgilerin ileri ki zamanlarda insanlara nasihat ve vaazlar verebileceği derecede doğruluk taşımasıdır. Kişi kendini tamamı ile din yoluna adayacak ve insanları din yoluna çevirebilmek adına, bütün ömrünce uğraş verecektir.

Rüyada Ayet Meali Duymak

Rüyada ayet meali duymak, kişi alim ve bilgili insan olmak yolunda ilerleyecek, rızkı artacak, maddi açıdan yaşadığı problemler varsa sona erecektir. Kişi etrafındaki bütün olayları güzelleştirmeye çalışacak, herkes tarafından beğenilmek ve takdir edilmek isteyecektir.

Rüyada Ayet Ezberlemek

Rüyada ayet ezberlemek, kişi her zaman sosyal ve renkli bir insan olacaktır. Çok zor işlerin altından bile büyük bir kolaylıkla kalkacak, tüm düşmanlarını affedecektir. Tüm yaşamına renk, hareketlilik ve heyecan gelecektir. Rüya sahibi, hayatının en güzel günlerini geçirecek, gülmek ona şifa olacaktır.

Rüyada Ayet Yazmak

Rüyada ayet yazmak, kişi çektiği yoklukları ve hastalıkları unutacaktır. Büyük yatırımlar yapacak ve bunların karşılığını fazlası ile alacaktır. Borçlarını bitirecek, tüm sorunlarından kurtulacaktır. Hayırlı ve güzel işlere imza atacak, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacaktır.

Rüyada Ayet Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada ayet yazılı kağıt görmek, tüm istek ve ideallere kavuşulacak, huzur manevi anlamda yakalanacaktır. Yaşanmakta olan bütün sorunların sona erecektir. Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerine ağırlık verilecek, hayal edilen tüm güzelliklere kavuşulacaktır.

Rüyada Ayet Yazısı Görmek

Rüyada ayet yazısı görmek, servet sahibi olunacaktır. Sevilen kişiler ile ortak iş kurulacak, başarıya ulaşılacaktır. İş hayatı çok güzel gidecek, önemli oranda mal, mülk sahibi olunacaktır. Aile içerisinde yaşanan tatsız olaylar sona erecek, yerini anlaşma ve mutluluğa bırakacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani