Rüyada “Rüyada Ayakkabı Giymek” Görmek

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada Ayakkabı giymek, rüya sahibinin halinin sıkıntılı olmasını işaret eder. Ancak rahat ayakkabı huzur ve rahatlığa, evlenmek isteyen gençler için mutlu bir izdivaca işaret eder. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: Rüyada ayakkabı giymek bozulan bir ortaklıktan sonra daha hayırlı kimseler için ticari anlaşmalara varılacağı anlamına gelir. Ayağında dar bir ayakkabı olduğunu gören kedere ve mutsuzluğa düşer.

Rüyada Ayakkabı Giymek İslami Anlamı

Rüyada Ayakkabı giymek, İslamiyete göre ayağına deriden bir ayakkabı giydiğini gören evlenir ve çocuk sahibi olur. Ayakkabısını ters giydiğini gören uzun yıllardır boğuştuğu kederli süreçten çıkar ve feraha erişir. Rüyada ayağından ayakkabıları çıkarıp bir başkasına doğru fırlattığını gören kimse için kavga ve huzursuzluk dolu günler yakında demektir. Rüyasında ayakkabısının tekini arayan kimse için çok kısa bir süre içerisinde mutlu bir haber alacağı anlamları da mevcuttur.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı görmek ölüme, felakete, darlığa, hayal kırıklığına, pişmanlığa işarettir. Rüyasında siyah ayakkabıları temizlediğini gören kimse gerçek hayatında atılan bir iftira ile uğraşacak demektir. Rüyasında siyah ayakkabıları giyip evden dışarı çıktığını gören kimse sıkıntıları da evden uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Giymek

Rüyada yeşil ayakkabı giymek yeni bir arkadaşla tanışılacağına işarettir. Ancak bu yeni arkadaş ile çok kısa bir sürede tartışıp bir kavgaya sebebiyet vereceğinin işaretlerini de taşımaktadır. Bu rüyayı gören kimse gerçek hayatta arkadaş ve dost seçimlerinde son derece dikkatli davranmalı ve kararlarını iyice düşünerek vermelidir. Rüyalarda yeşil rengi, zehirli kimselerle ahbaplık etmeye ve pişmanlıklarla dolu günler yaşanmaya delalettir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada mavi ayakkabı beklemek evli çiftler için erkek çocuğuna işarettir. Rüyada mavi ayakkabı ile birlikte koştuğunu gören kimse için sıkıntı dönemi kapanıp mutluluk dönemi başlayacak demektir. Birçok rüya yorumuna göre mavi rengi, rüyada umuda, hayallerin gerçekleşmesine, üstünde titizlik ile çalışılan planların gerçek hayatta karşılığını göreceğine işaret eder.

Rüyada Eski Ayakkabı Giymek

Rüyada eski ayakkabı giymek bolluktan sonra darlığa, sefahatten sonra yoksulluğa işaret eder. Bu rüyayı gören kimse zengin ise ani bir iflas ile beklemediği bir noktaya düşebilir. Bu rüyayı gören kimse fakir ise yeni bir haber ile yoksulluktan kurtulabilir.

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek

Rüyada büyük ayakkabı giymek büyük işlere girişileceğinin işaretidir. Bu yeni bir dükkan açmak ya da yeni bir şehre taşınıp yeni bir aile kurmak anlamına gelir. Rüyada büyük ayakkabı ile birlikte yürümeye çalıştığını ve düştüğünü gören kimse gerçek hayatta girişeceği işlerde muvaffak olamaz.

Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek

Rüyada yeni ayakkabı giymek yeni bir arkadaşlığa yelken açmak ya da yeni bir ilişkiye başlamak anlamına gelir. Rüyada denediği yeni ayakkabının ayağına uymadığını gören kimse için gerçek hayatında deneyeceği yeniliklerden tam olarak zevk alamaması gibi bir anlam da mevcuttur. Rüyada yeni ayakkabısıyla birlikte mutlu olduğunu gören kimse gerçek hayatta da mutlu ve bahtiyar olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani