Rüyada “Rüyada Ayak Şişmesi” Görmek

Rüyada Ayak Şişmesi

Rüyada Ayak şişmesi, yapılacak olan kötü bir yolculuğun habercisidir ve o yolculuğun yapılmaması gerekir. Rüyada ayak şişmesi hastalık ile de yorumlanmaktadır. Rüyada ayağının şiştiğini görmek, bir insan ile kötü işler yapar ve bundan dolayı ondan uzak durmaya çalışır. Fakat görülen rüya bu denli ise rüya sahibinin de yaptıkları herkes tarafından öğrenilir.

Rüyada Ayak Şişmesi İslami Anlamı

Kirmani (r.a) Rüyada şişen ayak, hayırsız olan yolculuğu işaret eder. İbni Sirin (r.a) Ayak şişmesini, istenmeden yapılan bir ziyaret ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Bu şekilde rüyaları, zarar görülecek yolculuklara yormuştur. Cafer-i Sadık (r.a) Şişen ayak, hastalıktır demiştir. Rüyasında başka birini ayağını kestiğini gören kişi, gerçek hayatında bir insana acılar çektirmiştir. Rüyada hayvan ayağı kesmek, adak ve kurban ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayak Yıkamak

Rüyada ayak yıkamak, maddi kazanç sağlanacak yolculuk ile tabir edilir. Rüyasında ayağını yıkadığını gören kişi, akraba ziyareti yapar ve bu durumdan mutluluk duyar. Farklı olarakta ayak yıkamak, yeni işe başlamak ve sıkıntılardan kurtulmak ile yorumlanır. Rüyasında başka birinin ayağını yıkadığını gören kişi, yardıma muhtaç birisine yardım eder. Başkasının ayağını yıkayan kişi, temiz kalpli ve iyi niyetli olan kişidir.

Rüyada Ayak Kokusu

Rüyada ayak kokusu, yanlış ve yalan işler ile yorumlanmaktadır. Rüyasından kalabalıkta ayağının koktuğunu gören kişinin, sırları ortaya çıkar ve bundan dolayı büyük utanç yaşar. Ayak kokması, bir takım durumlardan rahatsız olmak ile de tabir edilir.

Rüyada Sağ Ayak Şişmesi

Rüyada sağ ayak şişmesi, hayırsız ve kötü yolculuk yapmaya yorulur. Rüyayı gören kişi, bu yolculuğu yapmamalıdır. Rüyasında ayağını şiş ve morarmış gören kişi, ayakları ve bacakları ile ilgili bir rahatsızlık yaşar. Rüyasında başka birinin ayağını şiş gören kişi, yakın çevresindeki insanlardan birine gelecek olan zararı engeller.

Rüyada Ayak Kopması

Rüyada ayak kopması, yaşanacak olan sağlık problemleri ile tabir edilmektedir. Rüyasında kendi ayağının koptuğunu gören kişi, kötü bir hastalık geçirir. Farklı bir yorum olarakta, rüyada kopan ayak, sol ise akrabalar ile küsmeye, sağ ise aile fertleri ile küsmeye yorulmuştur. Rüyasında başka birinin ayağını kopmuş olarak görmek, birine verilen zarar ile tabir edilir.

Rüyada Ayak Kesmek

Rüyada ayak kesmek, dert ve belalardan kurtulmaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında kendi ayağını kesen kişi, yaptığı kötü işlerden pişmandır ve bu işlerin duyulmaması için elinden gelen her şeyi yapar.

Rüyada Kıllı Ayak Görmek

Rüyada kıllı ayak görmek, erkek ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi kadın ise tüysüz bir erkek ile evlenir. Rüya sahibi erkek ise, kıl dökülmesi ile ilgili bir hastalık geçirir. Rüyada kıllı ayak görmek, çirkin ve istenmeyen insanlar ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani