Rüyada “Rüyada Ayak Görmek” Görmek

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada Ayak görmek, kişinin servetinin devamlı olmasına, iyi amel yapılmasına, işlerinde itimat ettiği şeye işaret eder. İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor: Rüyada ayak görmek erkek çocukla tabir edilir. Rüyada ojeli bir kadının ayağını öpen kimse evliyse boşanmaya, evlilik aşamasındaysa ahdin bozulmasına işaret eder. Rüyasında kendi ayağını öpen kimse, şeytanın tuzaklarından, dost görünümlü düşmanların önerilerinden ve komşularının dedikodularından uzak kalmayı bilmelidir.

Rüyada Ayak Görmek İslami Anlamı

İslamiye göre ayak kemiklerini belirgin görmek, rüya sahibinin geçim kaynağı olan malın artmasına işaret eder. Ayak kemiklerinden kemiğin fezaya doğru yükseldiğini gören kimsenin ölmesine işaret eder. Ayaklarda kıl görmek kişinin borcunun artmasına işaret eder. Rüyada bir ayağının fazla olduğunu gören kimsenin geçişimi fazlalaşır.

Rüyada kendi ayak tırnağını boyayan bir kadın için, süs, şan, şöhret, kalabalık bir toplantıya konuşmacı olarak çağrılması söz konusudur. Ojenin rengi siyah ise hane için uyumsuzluk, beyaz ya da mavi ise hane içinde sevinçli bir haberi topluca kutlama ihtimalleri mevcuttur.

Rüyada Ayak İzi Görmek

Rüyada ayak izi görmek bir takip sonucu murada, çok bekledikten sonra bereketli bir döneme girileceğine işaret eder. Ayak izlerini takip eden bir kadınla buluşan kişi için hayırlı bir izdivaç söz konusudur. Ayak izleri sonucu yabancı bir erkek gören kimse için yeni bir düşman manası vardır.

Rüyada Ayak Kırılması

Rüyada ayak kırılması uzaktan gelen bir akrabanın getirdiği haber ile şaşkınlığa düşmek demektir. Kendi ayağını kendi kıran kimse için nedamet dolu bir süreç başlayacak demektir. Bununla birlikte rüyasında birinden kaçarken ayağının kırılması hem bolluğa, hem de ezaya işaret etmektedir.

Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek

Rüyada ayak kesilmesi görmek ortak ile girişilmiş bir işten vazgeçileceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimse gerçek hayatında yeni ticari anlaşmalar yaparken bir kere daha düşünmelidir. Önleme, dikkate ve uyumsuzluğa yol açan etkilerden uzak kalmalıdır. Rüyada başkasının ayağını kesen kimse yakınındaki bir düşmanından sonsuza dek kurtulacaktır.

Rüyada Ayak Öpmek

Rüyada ayak öpmek hayırla yorumlanan bir rüya değildir. Başkasının ayağını öpen kimse için zalim kişiler kapıda demektir. Kişinin eğilerek ayak öptüğünü görmesi bir patron ya da yetkili bir kişinin önünde hiç istemediği halde biat edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek hiç beklenmedik bir yerden sürpriz bir havadis alınacağının işaretidir. Kendi ayak parmağını gören kimse için bir şehir değişikliği ya da göç etme olanakları bulunmaktadır. Ayak parmağının bir yere sıkıştığını gören kimse, hiç ummadığı anda yılacağı bir işe girişecek ve el aman dileyecek demektir.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüyada ayak tırnağı görmek yıllardır sürmekte olan bir dostluğun bir ihanet ve yalan ile birlikte bitme noktasına geleceğine işaret eder. Rüya kendi ayak tırnağını boyayan bir erkek için, düşmanlık, sinsi saldırı ihtimalleri söz konusudur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani