Rüyada “Rüyada Avukat Görmek” Görmek

Rüyada Avukat Görmek

Rüyada Avukat görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu ve ya bulunacağı bir durumda kendisini ifade etmekte zorlanacağı bir duruma düşebilir. Rüyada Avukat ile konuşmak, düştüğü durumda karşısında bulunan kişiler dediğim dedik kişiler olabilir ve bu durum rüya sahibi zora sokan bir durum olacaktır.  Rüyada Avukat ile evlenmek, ancak bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişi içine düştüğü sıkıntılı durumdan kolayca kurtulabilecektir.

Rüyada Avukat Görmek İslami Anlamı

Rüyada Avukat görmek, ancak her iki İslam yorumcularına göre de sıkıntılı duruma düşen kişiler her adımını düşünerek atmalıdır. Oldukça zeki davranmalıdırlar ki düştükleri durumdan kolaylıkla sıyrılabilmeleri için. Kafasını kullanan zeki kişiler için sıkıntılı durum geçicidir ancak mantıklı değil de duygusal kararlar alan kişiler için bu durum oldukça tehlikeli olabilecektir.

Aynı zamanda rüyada avukat görmek gizlenen gerçeklerin ortaya çıkması anlamını da taşımaktadır. Ancak burada gerçeği ortaya çıkarmak yine rüya sahibinin kafasını kullanması ve zekice davranmasına bağlıdır. Zekice davranmayan kişiler gizli kalan gerçeği açığa çıkaramayabilirler burada da kendisine atıla iftiranın açıklığa kavuşmaması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Avukat İle Konuşmak

Kendisini bir avukatlık bürosunda avukat ile sohbet ederken gören rüya sahibi yakın zamanda bir işe girebilir ve girdiği işte başarıyı yakalayamaz. Hatta işverenleri ve müdürleri ile büyük bir anlaşmazlığın içine düşebilir. Rüyasında kendisini avukat ile konuşurken gören kişiler iş hayatında oldukça dikkatli davranmalılardır.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Yorumcular bu rüyayı görülme şekline göre yorumlamaktadır. Rüyada sıcak ve bunaltıcı havada avukat cübbesi giydiğini gören kişi sıkıntılı bir durumun içine düşecek şeklinde yorumlanırken; Soğuk yağmurlu ya da karlı havada avukat cübbesi giydiğini gören kişi için sıkıntıları atacağı rahat bir döneme adım atacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Avukat Olmak

Bu rüyayı gören kişinin herhangi bir durumda elçilik görevi göreceği ve bu durumun iyilikle sonuçlanacağı düşünülmektedir. Rüyada avukat olduğunu görmek, mesela rüya sahibi yakın zamanda küskün iki insanı barıştırmak için elçilik yapabilir ve bunun sonucunda büyük dostluklar ortaya çıkabilir.

Rüyada Avukat İle Evlenmek

Rüya sahibi içinde bulunduğu özellikle ailesiyle ilgili olan sıkıntılı durumları yeni tanışacağı biri aracılığıyla aşacağına işarettir. Bu kişi ile ciddi kararlar alabileceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin yeni tanışacağı kişi aracılığıyla kariyerinde çok iyi yerlere geleceği ve mutlu bir yuvası olacağına dalalet etmektedir.

Rüyada Tanıdık Avukat Görmek

Rüya tabircilerinin genel görüşüne göre bu rüyayı gören kişi hayatı boyunca iyi bir kariyer bol kazanç, iyi bir aile ve cebinden hiç rızkının eksik olmayacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Avukat Aramak

Kendisini rüyasında avukat ararken gören kişi bir işe girebilir ve bu girdiği işte başına kötü bir şey gelebilir, bu sebeple bunalımlı günler geçirebilir ve hayal kırklığına uğrayabilir. Bu rüya İmam Nablusi (r.a) tarafından kazançlı ve hayırlı bir işe vesile olacağınıza dalalet eder şeklinde yorumlanmaktadır. İbni Sirin (r.a)’ya göre ise çözümü zor sıkıntıların geleceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani