Rüyada “Rüyada Avuç İçi Kaşınması” Görmek

Rüyada Avuç İçi Kaşınması

Rüyada Avuç içi kaşınması, yapılacak olan bir işten gelecek olan toplu paraya yorumlanır. Rüyada Avuç İçi Kaşınması, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Avuç içi kaşınması helal mal ile de tabir edilmiştir. Dini olarak alimler, şu yorumları yapmıştır.  İhtiyaç sahiplerine, yardımcı olmalıdır. Farklı olarak’ta, rüyada avuçların görülmesi, alışveriş yapılması ile yorumlanır.

Rüyada Avuç İçi Kaşınması İslami Anlamı

Rüyada avuç içi kaşınması; Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında avucunu kaşıyan kimse, borçlarından kurtulur. Helal kazanç sağlar ve rahat bir hayat yaşar. Demiştir.Kirmani (r.a) Rüyasında avucunu kaşıyan kişi, mal sahibi olur. Kaşıntı ne kadar fazla ise mal da o kadar fazla olur, demiştir. Rüyasında başka biri için dua ettiğini gören kişi, endişe duyduğu bir insandan haber alır ve rahatlar. Rüyada edilen dua uzun sürüyor ise rüyayı gören kişi ibadetlerini yerine getiren, zararsız kişidir.

Rüyada Avuç İçi Çizgilerini Görmek

Rüyada avuç içi çizgilerini görmek, değişecek olan kader ile yorumlanır. Rüyasında avuç içi çizgilerini gören kişi, hatalarının farkına varır ve bundan dolayı büyük pişmanlık yaşar. Farklı bir yorumu ise, miras ile ilgili bir yolculuk yapılmasıdır. Rüya sahibi, mal paylaşımı için başka bir şehire gider.

Rüyada Avuç Açıp Dua Etmek

Rüyada avuç açıp dua etmek, zor durumda olan kimse ile yorumlanmaktadır. Rüyasında dua ettiği gören kişi, İslami şartlara uygun olmayan işler yapar ve bu işlerden dolayı pişmanlık yaşar. Rüyada avuç açıp ağlayarak dua etmek, tövbe etmek ile tabir edilir.

Rüyada Avuç İçini Delik Görmek

Rüyada avuç içini delik görmek, büyük zahmetler çekilerek elde edilen mal ve paranın, kayıp edilmesi ile yorumlanır. Rüyasında avucunu delik gören kişi, haram olan paradan beklenti içindedir. Rüyada başka birinin avucunu delik görmek, düşman ve menfaatçi kişiler ile yorumlanır. Rüya sahibinin çok yakınları, ondan menfaat elde etmek için, ona zarar verir. Rüyasında avuçlarını delik gören kişi, hastalıklar ile boğuşur.

Rüyada Aya Görmek

Rüyada aya görmek, yoksulluk ve fakirlik ile tabir edilir. Rüyasına kendi ellerindeki ayayı gören kişi, kandırılarak malından olur ve bundan dolayı ömrü boyunca fakir bir hayat yaşar. Rüyasında başka birinin ayalarını gören kişi, muhtaç birine yardımcı olur.

Rüyada Avuçlarını Görmek

Rüyada avuçlarını görmek, helal para ile yorumlanmaktadır. Rüyasında avuçlarını gören kişi, çabaları sonucunda bir mal sahibi olur. Rüyada avuçların görülmesi dua etmek, tövbe etmek ile de yorumlanır. Rüyasında başka birinin avuçlarını gören kişi, sadaka vermelidir.

Rüyada Birinin Avuç İçini Öpmek

Rüyada birinin avuç içini öpmek, minnet duymak ile tabir edilir. Rüyasında birinin avuçlarını öpen kişi, o kişiden yardım almıştır ya da alacaktır. Rüyada bir kadının avuçlarını öpmek, anne hakkı ile yorumlanır. Bir adamın avuçlarını öpmek ise, hayırlı iş ile tabir edilir. Rüyasında bir çocuğunun avuçlarını öptüğünü gören kişi, helal kazanç sağlar ve bunun ile hayır da bulunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani