Rüyada “Rüyada Avuç Görmek” Görmek

Rüyada Avuç Görmek

Rüyada Avuç görmek, çalışkan, azimli ve başarılı biri ile tabir olunur. Rüyada Avuç içi görmek, rüyayı gören kişi çevresinde saygınlık kazanmak için çok çabalayarak sonunda bu emellerine ulaşacak demektir. Rüyasında avuç içini kesen birini görmek, özellikle ailesini gururlandırmak ve kendisini geliştirmek amacı ile bir iş üzerinde elinden gelenin en iyisini yaparak amaçlarına ulaşır. Rüya tabircileri tarafından yapılan yoruma göre rüyada avuç görmek azimli birinin harcadığı çabaların sonucunu alacağına delalet eder.

Rüyada Avuç Görmek İslami Anlamı

Rüyada Avuç görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu konu ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında avuç görürse, hedeflediği büyük bir hayaline erişecek ve ailesi başta olmak üzere çevresindeki herkesi gururlandıracak demektir.” Bu yoruma göre de rüyada avuç görmek oldukça güzel anlamlar içerdiği için hayırlı bir rüyadır.

Dini anlamdaki yorumuna göre ise rüyasında avuç gören kimse, dini bütün bir insan olmak için çok çabalıyor demektir. Bu kişi yaptığı günahlardan ötürü tövbe edecek, ibadetlerini eksiksiz yerine getirmeye başlayacak ve sonunda da Allah’ın takdirini kazanacaktır.

Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek, zor yoldan elde edilen büyük bir başarıyı temsil etmektedir. Rüya sahibi önüne çıkan engeller karşısında büyük bir sabır ve azim gösterecek, her bir engeli zorlukla da olsa aşacak ve sonunda başarıyı elde edecektir. Rüyasında avuç içi gören kimse, yolunda çok emek harcadığı bir başarıyı elde edecek demektir.

Rüyada Avuç Açmak

Rüyada avuç açmak, kişinin çok fazla dileği olduğunu gösterir. Ancak bu dileklerin gerçek olması için çaba göstermeyen bu kişi, hayallerine asla ulaşamayacak demektir. Rüyasında avuç açtığını gören insan hayallerini gerçekleştirmek için sadece Allah’tan yardım bekliyor ve kendisi hiçbir şey yapmıyor demektir.

Rüyada Avuç İçinde Yazı Görmek

Rüyada avuç içinde yazı görmek, rüyayı gören insanın yapacağı bir hatadan dolayı vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Birçok rüya yorumcusunun sunduğu fikre göre rüyayı gören kimse bir aile büyüğüne ağza alınmayacak laflar edecek ve sonra da bundan çok pişman olarak büyük bir vicdan azabı çekecektir.

Rüyada Avuç İçi Kanaması

Rüyada avuç içi kanaması, zenginlikle tabir olunur. Eğer biri avuç içinden oluk oluk kanlar aktığını görürse, bu kişiye beklenmedik bir yerden para gelecek demektir. Eğer avuç içinde görülen kan daha az ise rüya sahibinin maddi kazancında bir artış olacak demektir. Rüyasında avuç içinin kanadığını gören biri finansal açıdan refaha erer.

Rüyada Avuç İçi Öpmek

Rüyada avuç içi öpmek, bir büyükten gelecek yardım ile önemli bir karar konusunda yapılacak doğru seçime işarettir. Rüyayı gören kişi içinden çıkamadığı bir konu hakkında çok güvendiği bir insanın fikrini alacak ve onun dediklerini harfiyen uygulayacaktır. Rüyasında avuç içi öptüğünü gören biri, bir büyüğünün tavsiyesi ile doğru kararlar verir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani