Rüyada “Rüyada Avlu Görmek” Görmek

Rüyada Avlu Görmek

Rüyada Avlu görmek, birlik ve beraberlik ile yapılan işlere ve kazanılan yüksek miktardaki kazançlara tabir edilir. Rüyada avlu süpürmek, yeni fikirlere açık, dinlemeyi seven kişi olarak’ta yorumlanmaktadır. Rüyada avlu görmek sıkıntıların ardından, feraha ve rahata kavuşmak ile de yorumlanır. Bu şekilde görülen rüya ile ilgili, alimlerin dini yorumları şöyle olmaktadır.

Rüyada Avlu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Avlu görmek, İbni Sirin (r.a) sıkıntı ve dertlerden kurtulmak ile yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada avlu görmeyi, akraba ve aile ilişkilerinin iyi olmasına yormuştur. İmam Nablusi (r.a) Rüyada Avlu temizlemeyi, günahların bedelinin ağır olmasına ve yapacağı işlerden az miktarda kazanç olacağı ile tabir etmiştir.

Rüyada Avlu Süpürmek

Rüyada avlu süpürmek, toplu halde yapılan bir işten sonra tek başına kazanç elde edilmesi ile tabir edilir. Rüyasında bir avluyu süpürdüğünü gören kişi, çevresi için hayırlı ve yararlı işler yapacaktır. Rüyada temiz bir avluyu süpürmek, şüphe duyulan şeyle ile rüyada çok pis bir avluyu süpürmekte başkalarının hatalarını kapatmak ile yorumlanır.

Rüyada Avluda Volta Atmak

Rüyada avluda volta atmak, yapılan hatalardan ders almamak ile tabir edilir. Rüya sahibi, yaptığı hatalar yüzünden, hayatını değiştirecek zararlar alır. Rüyada kalabalık bir avluda volta atmak, başkaları tarafından atılan iftiraya maruz kalmak ile de yorumlanır. Rüyada avluda volta atan bir kişiyi görmek, başkalarına yapılan kötülük ve zarar ile tabir edilir.

Rüyada Avlu Kapısı Görmek

Rüyada avlu kapısı görmek ve içeri girmek, yapılacak olan hatalara, İş hayatında başarısızlığa delalet eder. Rüyada avlu kapısından çıkmak, hatalardan sonra alınan ders ile yorumlanır. Rüyada avlu kapısına bakmak, yanlış olan bir iş ile ilgili karar almakta zorluk çekmek ile yorumlanır. Rüya sahibi bu işi yapar ise bundan büyük zararlar görür ve aile ilişkileri bozulur.

Rüyada Avlu Duvarı Görmek

Rüyada avlu duvarı görmek zor olan işler ile yorumlanır. Rüyasında avlu duvarından atlayan kişi, zor işlerin üstesinden tek başına gelir ve bundan dolayı büyük ün kazanır. Rüyada başka birinin avlu duvarına baktığını görmek, yakın çevrede olan, yalnız ve kimsesiz kişiler ile tabir edilir. Rüyasında avlu duvarına bakıp, gittiğini gören kişi, hayırsız bir işi yapmaktan vazgeçer.

Rüyada Evin Avlusunu Görmek

Rüyada evin avlusunu görmek, başarı sahibi olmaya ve ailesi tarafından övülmeye yorulur. Rüyasında kendi evinin avlusunu gören kişi, mal sahibi olur. Rüyada görülen ev başkasının ise, miras ile kalacak olan mal ile tabir edilir. Rüyada başka birini ev avlusunda görmek, aile özlemi ile yorumlanır.

Rüyada Avlu Temizlemek

Rüyada avlu temizlemek, başkalarından yardım istenmesi ile tabir edilir. Avluyu temizlediğini gören kişi, bir konu ile ilgili yakınlarından yardım ister ve yakınları tarafından aldığı yardım ile başarılı olur. Rüyada birçok insan ile avlu temizlemek, zahmetler ile elde edilen başarıya, hakkı olmayan insanlarında ortak edilmesi ile tabir edilir. Rüyada küçük bir avlu temizlemek, az ama helal gelir ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani