Rüyada “Rüyada Avlanmak” Görmek

Rüyada Avlanmak

Rüyada Avlanmak, bu rüyayı gören kişinin kısa süre içinde başarılarının karşılığında, bir ödüle ulaşması beklenir. Bu miras yoluyla gerçekleşebilir. Bu durumun kişiye iş yaşamında yeni kapılar açması beklenir. Cesaretle kendini gösterecek olan kişinin eli cömerttir ve harcayacağı para kendisine bereketiyle döner. Diğer yandan rüyada avlanmak ganimetle karşılaşmaya da yorumlanır.

Rüyada Avlanmak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada avlanmak ganimete işarettir. Rüyasında av hayvanı gören kimse ganimet ve mala erişir. Öldürme amacıyla olmasa bile rüyasında bir hayvana silah atan kimse iftira etmektedir. Eğer avda köpekler de kişiye yardımcı oluyorsa bu, o kişinin güvende olması ve şöhrete sahip olmasına işarettir. Ayrıca bu kimsenin tüm insanların hayrına işlerde bulunmasına delalettir.

Rüyada avlanmaya diyanetin yorumu zenginleşme üzerinedir. Bu rüyayı gören kimseyi diyanetin yorumuna göre ganimet beklemektedir. Kişinin avdan dönen köpekler görmesi ise kişinin korkusunun geçip işsiz kalacağına işaret olarak yorumlanır. Bunların yanında diyanet yorumu İmam Nablusi (r.a)’nin yorumuyla olukça benzerdir.

Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmak

Rüyada av köpekleriyle avlanmak kişinin emeğinin karşılığını bereketiyle alacağına tabir edilir. Uğruna çok çalıştığı şey bu kişiyi hayrıyla karşılayacaktır. Bu kişilerin, etrafındaki sevdiği kişilerin dertlerine derman olması, sorunlarını çözmeye yönelik davranışlarda bulunması beklenir.

Vahşi Hayvan Avlamak

Vahşi hayvan avlamak rüyayı gören kişinin sıkıntılı durumlarının çözülüp başarılı olunmasına tabir edilir. Vahşi hayvan sıkıntıları kastetmektedir. Vahşi hayvanın avlanması sıkıntılardan kurtulmaya, bu avdan yararlanılması ise sıkıntılı durumun çözümünün hayırlı tecrübeler kazandıracağına yönelik yorumlanır. Tecrübe sahibi olacak kişi iş hayatında başarılı olacak, helal ve bereketli kazanç elde edecektir. Bu rüya, uzun zamandır sahip olmayı istediği mala kişinin tez zamanda kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak olumlu yönde yorumlanır. Kişinin aile hayatında yeni kararlar vermesine, yarım kalan işlerini tamamına erdirmeye ve sorunlarından hayırlı haberler almasına tabir edilir.

Rüyada Taze Balık Avlamak

Rüyada taze balık avlamak kişinin hayırlı haberler alacağına delalettir. Bu haberlerin hayırlı haberler olup kişiye moral vermesi beklenir. Bu sayede kişi yapacağı işlere cesaretle atılacaktır. Kişinin eğitim hayatında önemli yardımlar alması mümkündür. Bu durum kişiyi maddi anlamda çok rahatlatacaktır.

Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüyada bıldırcın avlamak güzel günlere işaret olarak yorumlanır. Bu güzel günler mevcut eksikliklerin giderilmesiyle ve elden çıkarılması gereken malın geri dönmesiyle mümkün olur. Ayrıca atılan adımların, çok değer görmesine tabir edilir.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak, olumsuz anlamda yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin haksız kazancına, etrafındaki insanları korkutarak yanıltmasına ve çıkar sağlamasına yorumlanır. Bu kişiler bu sayede haksız mevki sahibi olmaya çalışmaktadır. Bu rüya bu kimseler için uyarı niteliği taşımaktadır. Bu kişiler yardım edilmediği sürece haram kazancı, kötü niyeti ve fitneyi kabul etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani