Rüyada “Rüyada Avize Görmek” Görmek

Rüyada Avize Görmek

Rüyada Avize görmek, mala, kadına, mutluluğa evlat sahibi olmaya dalalet eder. Kirli ve tozlu olan ve iyi ışık vermeyen ampullere sahip olan avize görmek kazançta azalmaya, huzursuzluğa ve kedere, kırık ve eksik parçalara sahip olan avize malıyla zarara uğramaya, küçük kristallere sahip olan avize ise evlat sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Avize Görmek İslami Anlamı

Rüyada Avize görmek, İslam alimleri avize için mal, canan ve mutluluk olarak yorum yapmışlardır. Görülen bu rüya avizenin şekline göre farklı farklı yorumlanmaktadır. İbn-i Cafer (r.a) bu rüyayı bol kazanca, iyi amellere ve güzel vazifelere yorar.

Bazen de rüyada avize görmek helal kazanç ve bol rızk olarak bilinir. Allah yolunda yapılan ve yapılacak olan güzel işler neticesinde rızkının artmasına hayırlı amellere, dünya ve ahiret hayatındaki müjdeye yorulur. Rüyada görülen avize pırıl pırıl ve göz kamaştırıyorsa güzel günlerin yakında olduğuna, bu avize henüz ışık vermiyorsa bunun biraz emek ve biraz da çaba istediğine yorulur.

Rüyada Avize Almak

Rüyada avize almak iyi bir evliliğe, onunla gelecek huzur ve mutluluğa, tozlu ve ampulleri iyi yanmayan avize sıkıntı ve kedere, bol ışıklı avize iyi bir ömre, kristalleri küçük olan avize ise yakın zamanda bir evlat sahibi olmaya dalalet eder. Bu rüya aynı zamanda bir işe girmeye ve bu işin sonunda bol kazanç elde edip hayatının tamamen değişeceğine dalalet eder.

Rüyada Kristal Avize Görmek

Rüyada görülen kristal avize, bol kazanca, çocuk sahibi olmaya, bolluk ve refah içinde bir hayat sürmeye dalalet eder. Eğer kristaller kırık eskiyse malda eksilmeye ve kedere, kristaller küçükse evlat sahibi olmaya yorulur. Kristal zenginliğin ve malın simgesidir. İyi bir dünya hayatı ve helal kazançtır.

Rüyada Abajur Görmek

Bu rüya yakında içinde bulunulan bir işten kazanç sağlamaya başlamaya işaret eder. Bu kazanç sayesinde evini yenileyeceğine, iyi bir evlilik yapmaya ve çocuk sahibi olmaya dalalet eder. Mutlu ve huzurlu bir ömrün simgesidir. Rüyada görülen abajur iyi haberdir. Gelecek olan müjde ve bolluktur.

Rüyada Avize Sökmek

Bu rüya bir takım kişilerle kurulan hassas bağların aleni olarak sergilenmesi gerektiğine, aksi taktirde bu bağların zayıflayıp kopacağına dalalet eder. Bazen de birden fazla işe girip bu işlerin her birinde başarı elde etmeye dalalet eder. Rüya sahibinin kendisini bir süre dışarıya kapatacağına, kendi işlerine ve kendine kafa yoracağına ya da yormak zorunda kalacağına da dalalet eder.

Rüyada Avize Kırmak

Bu rüya mala, cana evlada gelecek olan zarara, kişinin kendi yaptığı hatalardan dolayı başka birilerinin zarar görmesine, hayatındaki bir takım hassas dengelerin bozulmasına işaret eder. Bazen de bu rüya getirilecek olan resmi bir göreve, üst makamlarda iş sahibi olunmaya, devlet kapısında iyi bir makama yorulur. Hayatını garanti altına almaya ve huzurlu bir dünya hayatı sürmeye dalalet eder.

Rüyada Avize Patlaması

Bu rüya bazı özel meseleleri bir takım insanlara anlatmamak gerektiğine, bundan doğacak zarar ve fitneye, yaşanacak sıkıntılara yorulur. Rüyada patlayıp tuz buz olan avize hayatın alt üst olmasına gelecek olan iyi günlere ya da iyi günlerin yerini alacak olan keder ve üzüntü dolu günlere yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani