Rüyada “Rüyada Ava Çıkmak” Görmek

Rüyada Ava Çıkmak

Rüyada Ava çıkmak, kişinin hayırlı işlere imza atacağına ve berekete işaret etmektedir.  Rüyada ava çıktığını görmek, ayrıca mal ve çeşitli ganimetleri simgelemektedir. Eğer rüyada her hangi bir dağ hayvanına ateş ediyor ve bunu öldürüyorsa kişinin isteyerek veya istemeyerek birine kötü laf edeceğine ve bir kadına iftira edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ava Çıkmak İslami Anlamı

Rüyada ava çıkmak, Rüyadaki ormanlık alanı eğer geniş ve aydınlık ise rüya sahibinin içine dolacak manevi duyguları temsil etmektedir. Karşısındaki insanı da bu maneviyattan faydalanmasına ve bu kişinin mutlu olmasını sağlayacağına delalet etmektedir. Ancak kuş vb. hayvanın baka biri tarafından avlandığını görmek, sabırla ve kararlılık ile ilerleyeceği bir işte başarılı olacağını temsil etmektedir.

Rüyada Tüfekle Avlanmak

Rüyada tüfekle avlanmak, rüya sahibinin ve yakınındaki kişiler için hayra yorumlanmaktadır. Tüfekle avlanmak aynı zamanda farklı anlamlar da içermektedir. İslami yorumcu Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında tüfekle avlandığını görmek, yakınındaki bir kadına iftirada bulunacağını delalet etmekte ve aynı zamanda rüyada ava çıkmak ile farklı anlamlar taşır ve kişinin içinde bulunduğu duruma göre değişir. Tüfekle ava çıkmak başka bir yorumcuya göre de gücü ifade etmektedir.

Rüyada Avlanan Birini Görmek

Rüyada avlanan birini görmek, rüyada görülen hayvan türüne göre değişmektedir. Eğer rüya sahibi rüyasında yırtıcı ve büyük bir hayvanın avlandığını görürse bu güç ve mal varlığı kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak, rüya sahibi eğer evli değil ise hayırlı ve temiz kısmetleri simgelemektedir. Eğer ki evli ise bu huzurlu ve mutlu sürecek bir evliliği temsil etmektedir. Eğer rüyada ördeği yakalıyorsanız bu yakın çevrenizden bir mirasa tabi tutulacağınıza veya elinizi toplu geçecek bir parayı simgelemektedir.

Rüyada Ormanda Avlanmak

Rüyada ormanda avlanmak, karanlık ve ucu bucağı görünmeyen bir ormanda avlanıyorsanız eğer bu kalacağınız yalnız zamanları ifade etmektedir. İçerisine düşeceğiniz yalnızlığı ve çaresizliğinizi simgelemenin yanı sıra başarmanız gereken bir işi de ifade etmektedir.

Rüyada Ava Hazırlanmak

Rüyada ava hazırlanmak, rüya sahibinin bir işe veya bir durum için hazırlığını göstermektedir. İşi var ise işini yükseltmek ve mevki atlamak için bazı çabaların içerisine düşeceğine ve işi yok ise eğer güzel ve kariyer yapacağı bir işe adım atacağını ifade etmektedir.

Rüyada Tavşan Avlamak

Rüyada tavşan avlamak, rüyayı gören kişinin bir iftiradan ve yalan kıl payı kurtulacağını ve bir kişi tarafından yardıma uğratılacağını ifade etmektedir. Ayrıca rüyada tavşan görmek sizin veya yakınınızdan birinin bir hastalık haberi alacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak, rüya sahibinin uzun süre kapalı olan kısmetinin açılacağına ve hayırlı ve mutlu kısmetler ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Ayrıca kişi evli ise evli olduğu kişi ile mutlu bir evlilik hayatı süreceğini ifade etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani