Rüyada “Rüyada Atmaca Görmek” Görmek

Rüyada Atmaca Görmek

Rüyada Atmaca görmek, rüyasında atmaca gören kişinin, itibar sahibi, kuvvetli, başarılı, her işin üstesinden gelmek demektir. Rüyada atmaca görmek, girişimci bir yapıya, kazanmak için tüm gücü ile mücadele edecek anlamlarına gelmektedir. Yenilgiyi kabullenmeyen, en iyisi olana kadar sürekli devam kişiye delalet eder.

Rüyada Atmaca Görmek İslami Anlamı

Rüyada atmaca görmek İslam alimleri ile alakalı şu yorumlarda bulunmuşlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında atmaca gören kişi için, mizaç olarak kaba, ama iyi yürekli, mert, delikanlı bir yapıya sahip, ekmeğini taştan çıkaran, Namusuna, şerefine önem veren biri olarak ifade edilir.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; atmacanın rüyada görülmesi genel olarak, hayırlı yorumlanmıştır. Acıya dayanabilen, sıkıntılarda hemen yıkılmayan, krizleri yönetebilen, liderlik vasfı olan kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada Atmaca Avlamak

Rüyada atmaca avlamak, yanlış yollara sapacağını, yanlışların artacağına, daha kaba bir yapı ile insanları kıracağına, kimseye faydası olmayan aynı zamanda zararı olan bir kişi olarak belirtilir. Bu anlamda rüya sahibinin dikkat etmesi gereken yerler olacağı, çevresine daha hassas davranması gerektiğine yönünde tabir edilmiştir.

Rüyada Atmaca Saldırısı

Rüyada atmaca saldırısı, zor bir dönemden geçileceği, zor şartlarda mücadele edileceği, bazı psikolojik problemler olacağına, çevresinde şiddetli tartışmalar yaşayacağı, başkaları tarafından iftiraya, kavga etmeye işaret etmektedir.

Rüyada Atmaca Sürüsü Görmek

Rüyada atmaca sürüsü görmek, arkasında büyük bir destek olduğunu, ailesinden, çevresinden her anlamda destek gördüğüne, bir iş yapağı vakit gerekli öz güvene ve girişimciliğe sahip olması olarak bilinir. Her anlamda maddi manevi olarak destek olacak bir arkadaş çevresine sahip olması, eşi ve çocuklarından büyük destek göreceği yorumu yapılır.

Rüyada Atmacanın Güvercin Yakalaması

Rüyada atmacanın güvercin yakalaması, güçlünün güçsüze hakim olacağı, haklı olmanın değil güçlü olmanın yeterli sayıldığı. Zalimlerin mazlumlara hükmettiği, zenginlerin fakirleri ezdiği bir dönem olarak nitelendirilir. Kişinin mazlumun elinden tutması, yetime yardımcı olması, fakirlere yardım eli uzatması olarak belirtilir.

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek

Rüyada yırtıcı kuş görmek, tuttuğunu koparan, mücadeleci, haksızlığa boyun eğmemek, zalime karşı durmak, maddi çıkarlar uğruna gururunu ayak altına almamak anlamlarına yorulur.

Rüyada Atmaca Yakalamak

Rüyada atmaca yakalamak, rüya sahibinin bir şeyleri elde etmek için uzun uğraşlar vererek sonunda elde ettiği. Bol kazancın hayırlı bir şekilde harcandığı, gelecekte emeklerin karşılığının alınacağı, çok çalışılan bir sınavdan başarı olunacağı, istediği kişiyle evlenebileceği şeklinde bilinir.

Rüyada Atmaca Yavrusu Görmek

Rüyada atmaca yavrusu görmek, yeni girişilecek olan bir işe, yakın zamanda evliliğe, ardından hayırlı bir evlada, yapılan işlerde adımların küçük küçük atılması gerektiğini bilmesi demektir.

Rüyada Atmaca Öldürmek

Rüyada atmaca öldürmek, düşmanlarının hepsini alt edeceğine, başarmak için kanın son damlasına kadar mücadele edileceğine. Kişinin kararlı bir yapısının olduğuna, azimli ve hırslı bir karakter yapısı olan, mağlubiyeti kabul etmen kişiler şeklinde söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani