Rüyada “Rüyada Atlet Görmek” Görmek

Rüyada Atlet Görmek

Rüyada Atlet görmek, kararsızlık ve düşünceli ruh hali ile yorumlanmaktadır. Rüyada atlet giymek, olumlu ve olumsuz olarak, atletin kirliliği ve temizliğine göre de ayrı şekillerde tabir edilir. Rüyada atlet ütülemek,  bazı alimler, İslami olarak şu şekilde açıklamışlardır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında atlet aramak, önemli karar vermekle yükümlü ve bu durumdan dolayı rahatsızlık duyan kişidir yorumunu yapmıştır. Bir kadın rüyasında kirli atlet görüyor ise, zevkine düşkün ve ahlak sahibi olmayan kadın olarak yorumlanır.

Rüyada Atlet Görmek İslami Anlamı

Rüyada atlet görmek, sır saklamak ve bu sırların ortaya çıkması ile tabir edilir. Rüyasında atlet gören kişi, genel olarak kararsız ve ikileme düşen kişidir. Rüyada görülen atlet, sabır ve uğraş gerektiren işleri de temsil etmektedir. Rüyada renkli atlet görmek, aile içinde yaşanacak tartışmalar ile tabir edilir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada atlet görmeyi gelecek olan hediye ve az para olarak yorumlamıştır.

Rüyada Atlet Giymek

Rüyada atlet giymek, kapanan tatsız konuların tekrar açılması ile yorumlanır. Rüyasında atlet giydiğini gören kişi, karar vermekte zorlanan ve çift karakter sahibi olan kişidir. Rüyada başka birine atlet giydirmek, sorumluluklardan kurtulmaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında başka birinin atlet giydiğini gören kişi, akrabalarından yardım ve destek alacaktır.

Rüyada Atletle Dolaşmak

Rüyada atletle dolaşmak, utanmak ile yorumlanır. Rüyasında, ev içerisinde atlet ile dolaştığını gören kişi, ailesi ile sorunlar yaşar ve ailesini utandıracak işler yapar. Rüyada dışarıda atlet ile dolaşmak, çevre ve toplum tarafından iyi karşılanmayan hareketlerde bulunmak ile tabir edilir. Atlet ile dolaşmak, şanssızlık ve uğursuzluk ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Atlet Görmek

Rüyada beyaz atlet görmek, yaşanacak sorun ve tartışmaların kısa süre de unutulması ile yorumlanır. Rüyada beyaz atlet giydiğini gören kişi, iş hayatında oluşan sorunlardan sıyrılır ve istediği makama ulaşır. Rüyada başkasında beyaz atlet gören kişi, başkalarının başarılarını kıskanan kişidir.

Rüyada Kirli Atlet Görmek

Rüyada kirli atlet görmek, yapılan uygunsuz ve ayıp şeylerin ayyuka çıkması ile tabi edilir. Kirli atlet giydiğini gören kişi, edep ve ahlak sahibi olmayan kişidir. Kirli atlet, borç ve mal kaybı ile de yorumlanır. Rüya sahibi için kirli olan atlet, bereketsiz bir hayatı temsil eder.

Rüyada Yırtık Atlet Görmek

Rüyada yırtık atlet görmek, hastalık ile yorumlanır. Rüyasında yırtık atlet gören ve giyen kişi, ameliyat olacağı bir hastalık geçirir. Rüyada başka birinin üzerinde yırtık atlet görmek, akrabalardan gelecek hastalık haberi ile yorumlanır. Yırtık atlet görmek, fakirlik ve yoksulluk ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada iç çamaşırı görmek, iyi olarak yorumlanmaz. Rüyasında temiz iç çamaşırı gören kişi, aile içinde küçük sorunlar yaşar. Rüyada kirli iç çamaşırı görmek, ahlaksız insanlar ile yorumlanır. Rüyada iç çamaşırı görülmesi, başarısızlık ve dalga konu olma anlamına da gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani