Rüyada “Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ateş görmek, rüya sahibi için müjdeli bir habere, korku dolu olaylar yaşamaya, harp, hapis, günah, zarar ve berekete işaret eder. İbni Sirin(r.a) şöyle buyuruyor; rüyada ateş görmek cennete gidileceğinin müjdesidir. Karanlık olmadığı halde yol üzerine ateş yaktığını gören kimsenin bid’at ve sapkınca olan bir iş yaptığına işaret eder.

Rüyada Ateş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ateş görmek, İslamiyete göre bir kimse rüyada insanların başına toplanmış olduğu alevli olan bir ateş görse onların bereket ve bolluğa nail olmalarına işaret eder. Rüyada ısınmak ya da başkasını ısıtmak için ateş yaktığını gören kimse gerçek hayatta bol bol hayır duası alır.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yakmak yeni bir işte başarılı olunacağına ve sıkıntıların azalarak biteceğine işaret eder. Rüyada yaktığın ateşin etrafında döndüğünü gören kimseye çok yakında telefon ya da mektup vasıtası ile hayırlı bir haber gelecektir. Bu hayırlı haberden sonra tüm sıkıntılar dinecektir.

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek uzun süreli bir düşmanlığın nihayete tatlıya bağlanacağına ve yeni bir dost kazanılacağına işaret eder. Rüyada ateş edip bir kadını gören kimse için yakında evlilik ihtimali doğabilir. Rüyada kendine ateş eden kimse az bir rızk ile idare etmeyi öğrenmelidir.

Rüyada Ateş Topu Görmek

Rüyada ateş topu görmek halkın diline düşmek ve halk tarafından dedikodu malzemesi yapılmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimseler her sırrını herkes ile paylaşmamaya dikkat etmelidir. Bir kimsenin kapısında ateş topu görmesi ise çok kısa bir süre içerisinde hacca gideceği anlamını taşır. Ateş topu üzerinde et kızarttığını gören kimse halkın gıybet etmesini gerektiren bir şeyi tahrik eder ve bu konuda da son derece titiz olmalıdır.

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek birçok kimse için hayırlı ve kısmetli haberlerin peşi sıra geleceğine işaret eder. Bekarlar için evlilik; yoksullar için hayırlı para söz konusudur. Rüyada ateşi ayağıyla söndüren kimse için yeni bir ev, yeni bir konut havadisi gelir.

Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüyada sönmüş ateş görmek girişilen bir işten hüsran ile ayrılacağına işaret eder. Yeni işe girmiş kişiler için sönmüş ateş işten tatsız bir vaka ile ayrılma haberine kadar gitmektedir. Rüyada bir ateşi su ile söndürdüğünü gören kimse günahtan kaçınır ve sevap yollarına girer.

Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüyada gökyüzünde ateş görmek hastalığa işarettir. Aynı zamanda haneden ya da yakın akrabalardan birinden yaşlı ve hasta bir kişinin vefatına işarettir. Rüyada gökyüzünden kendisine ve üzerine doğru ateş yağdığını gören kimse çok kısa bir zamanda hasta olur ve uzun bir süre o hastalığın pençesinde kıvranır.

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada kıvılcım görmek yeni umutlar ile birlikte hareket etmeye başlar. Kıvılcımın büyüyüp dev bir ateşe dönüştüğünü gören kimse için bolluk dönemi yakında demektir. Kıvılcım ile birlikte elini yakan kimse için plan ve hayal konusunda daha titiz olması konusunda çeşitli görüşler ve öneriler verilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani