Rüyada “Rüyada Atanmak” Görmek

Rüyada Atanmak

Rüyada Atanmak, rüya sahibinin ciddi sorunlarla karşılaşacağına, yüklü borçların altına gireceğine, gelirinin düşüp giderinin artacağına işaret eder. Rüyada memur olarak atanmak, hem maddi hem manevi tüm değerleri kaybedeceğine dalalet eder. Sonuç olarak rüyada memuriyete atanmak, sıkıntılı dönemlere ve yaşanacak huzursuz dolu günlere yorumlanır. Rüyada öğretmen olarak atanmak ise, dert ve keder çekmeye işaret eder.

Rüyada Atanmak İslami Anlamı

Rüyada Atanmak, bazı İslam alimlerinin yorumları ve rüya yorumcularının görüşleri tamamen bu rüyanın iyi olmadığı yönündedir. Bu rüya kişinin çeşitli hatalar yapmasına ve bu hataların sonucuna katlanmasına dalalet eder.

İbn-i Cafer(r.a)’a göre rüyada atanmak görmek iflasın eşiğine gelmeye, varını yoğunu kaybetmeye bazen de insanlık değerlerini, manevi değerlerini kaybetmeye yorulur. Bazı yorumculara göre de bu rüya hayra yoruluyor. Dürüstlüğe, bunun sonucunda elde edilecek başarıya, çaba ve gayretle hedefe ulaşmaya, evlat sahibi olmaya ve bu evladın çok hayırlı bir geleceğe sahip olmasına dalalet eder.

Rüyada Memurluğa Atanmak

Bu rüya bilmeden bazı işlere atılmaya, hesap etmeden hareket etmeye ve iflasın eşiğine gelmeye işaret eder. Maddi varlığını kaybetmeye, manevi değerlerini yitirmeye, insanlarla iletişimini kesmeye, toplumda saygınlığını yitirmeye dalalet eder. Rüya sahibinin bundan sonraki aşamada dikkatli olması ve risk gerektiren işlerden bir süreliğine de olsa uzak durması gerektiğinin göstergesi olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Tayin Olmak

Kişinin hayatındaki monotonluğu yitirmesiyle yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin iş hayatından ve hayatın sıkıcılığından bir süreliğine uzaklaşacağına, gittiği yerde kendini toparlamaya ve moral kazanmaya da yorulur. Sorunlardan bir süre uzaklaşmak ve zamana bırakmak anlamı taşımakla birlikte sorunların çözüme kavuşacağına dalalet olur.

Rüyada Bir Yere Atanmak

Rüya sahibi için sürpriz gelişmelere yorulmakta olan bir rüyadır. Bu kişinin iş hayatında sürprizlerle karşılaşacağına, yeni atılımlar yapacağına, müşteri potansiyelini artırarak ticaret hayatında kendini geliştireceğine ve büyük miktarlarda paralar kazanacağına yorumlanır. Genel anlamda hayırlı olarak kabul edilen bir rüyadır.

Rüyada Öğretmenliğe Atanmak

Bu rüya kişinin iyi işler başaracağına, yeni atılımlar yapacağına, büyük başarılar elde edeceğine yorulurken aynı zamanda manevi gücünü de elden bırakmayacağına işaret eder. Rüya sahibi işlerini toparlarken aynı zamanda yol gösterici kişiliği sayesinde toplumda sevilen ve sayılan bir kişi olarak benimseneceğine ve değer göreceğine dalalet eder. Hayırlara yorulan bir rüyadır.

Rüyada Yeni Bir İşe Atanmak

Bu rüya olumlu gelişmelere, iyi hallere, bol kazanca, aile içi mutluluğa, güzel bir evliliğe dalalet olur. Yaşam standartlarında hızlı yükselmeye ve büyük başarılara, helal kazanca ve hayırlı evlada da dalalet eder. Bu rüya kötü sürprizlerin göstergesidir. Bir anlamda uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır.

Rüyada Memurluğu Kazanmak

Bu rüya hesap etmeden yapılan hatalara yorulur. Kişinin yaptığı hatalardan ders almasına ama büyük zararlara uğramasına, çok üzülmesine, malından, manevi değerlerinden büyük kayıplar yaşamasına ve bunların sonucundan bedbaht bir hayat sürmesine, kendisini toparlamasının zaman almasına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani