Rüyada “Rüyada At Tüyü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada At Tüyü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada at tüyü görmek, hayallerinin çok az bir kısmına sahip olacak kişiye dalalet etmektedir. Bu rüya çok sayıda dini yorumcuya göre ayağını yorganına göre uzatmayan ve bu nedenle beklentilerinin karşılanmadığı bir kişi anlamına gelmektedir. Rüyada at tüyü görmek kişinin hayatında yolunda gitmeyen konuların küçük bir kısmının çözüleceğine fakat tamamının çözülmesi için beklemesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Ayrıca çok sayıda dini alim bu rüyayı kişinin görev sorumluluklarını yerine getirmemesine çoluğunu çocuğunu mağdur etmesine yorumlanır.

Rüyada At Tüyü Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya görülen at tüyü bazı saçma konulara takılıp kalan ve bu nedenle etrafındaki kişilere zarar veren bir kimseye yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı islam alimlerine göre kişinin hayattan haddinden fazla beklentisi olduğuna ve gerçekleşmesi imkansız hayaller kurmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada At Kılı Görmek

Rüyada at kılı görmek rüyayı gören kişinin büyük bir müjde beklerken küçük bir müjde ya da fırsatla karşılaşmasına yorulmaktadır. Kişinin uzun süredir çabaladığı işin sadece küçük bir kısmının çözüleceğine ya da çok sayıdaki sıkıntıdan sadece bir tanesinin çözüme kavuşacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz At Tüyü Görmek

Rüyada beyaz at tüyü görmek ne anlama gelir? Beyaz tüy genel olarak hayra yorulan bir rüyadır. Kişinin beyaz ve temiz hayalleri olduğuna sabırla beklemesi durumunda tüm hayallerinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya hasta olan ve şifa bekleyen birinin deva bulmasına da yorulur.

Rüyada Siyah At Tüyü Görmek

Rüyada siyah at tüyü görmek hayra yorulmaz fakat küçük bir üzücü haber olarak tabir edilmektedir. Kişinin bir süre üzüleceği bir olay yaşamasına ya da bir haber almasına tabir edilir.  Diyanete göre bu rüya, kişinin bu hayallerinin gerçekleşemeyeceğine ve bu nedenle hayal kırıklığına uğrayacağına da yorulmaktadır. Ayrıca bazı alimler bu rüyayı dini görev ve vazifeleri ihmal etmeye dost ve akrabadan uzaklaşmaya, anne ve babanın hayır duasını almayı ihmal etmeye de yormaktadırlar.

Rüyada Kırmızı At Tüyü Görmek

Rüyada kırmızı at tüyü görmek önemli ve devlet idaresi üstlenilecek bir okul kazanılmasına ya da bu uğurda sarf edilen çabaya yorulmaktadır. Kişinin kendisinin ya da yakınındaki birinin devlet yönetimine katılabileceği bir okul kazanmasına ve bu okulu başarı ile bitirmesine tabir edilir.

Rüyada Parlak Tüylü At Görmek

Rüyada parlak tüylü at görmek geleceği çok parlak olan ve ülkesine büyük hizmetler yapacak olan kişiye yorumlanır. Bu kişi rüyayı görenin çocuğu ya da kendisi olabilir. Ayrıca hamile bir kadının bu rüyayı görmesi gelecekte büyük işler yapacak bir erkek evlat sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada At Derisi Görmek

Rüyada at derisi görmek kişinin hızla hastalanmasına ya da parasını kaybetmesine yorulmaktadır. Ayrıca bazı dini yorumlara göre bu rüya kişinin agresif tavırlar göstermesine ve bu nedenle sevdiklerini kırmasına ya da eşini ihmal etmesine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani