Rüyada “Rüyada At Taramak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada At Taramak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada at taramak, herhangi bir hususta çabalamak, savaşmak ve gayret etmek olarak tabir edilir. Rüyada at taradığını görmek, kişinin hayat tarzına ve koşullarına göre hayalleri için gösterdiği çabalar olarak yorumlanır. Rüyada at tarayan birini görmek, eğer atın tüyleri uzun ve ince ise çabalaması gerektiği ve biraz daha sabır göstermesi durumunda tüm hayallerine kavuşacağına tabir edilir. Ayrıca rüyada atını taradığını görmek, tüyler karışık ve uzun ise kişinin çaba sarf etmesi durumunda bile uzun sürede gerçekleşebileceğine delalet eder. Bazende rüyada at tarayan adam görmek, bazı karışık işler ile karşılaşılacağına tabir edilmektedir.

Rüyada At Taramak İslami Anlamı

Rüyada at taramak, Kirmani (r.a) yorumuna göre kişinin at taraması hayatında sarf etmesi gereken bazı sıkıntılı yolları ifade eder ve yine atın tüylerinin durumuna göre tabir edilmektedir. Bazı İslami yorum sahiplerine göre ise rüyada atın kuyruğunu taramak, atın tüyleri gereksiz ve sonuç getirmeyecek bazı hususların peşine düşülmeye ve bu nedenle bazı başarısızlıklara uğramaya ve bunlardan ders çıkarmamaya tabir edilir. Rüyada atın sırtını taramak, hayat içinde insanın alması gereken derslerin çıkarılmadığına ve bu nedenle hayattan başarı beklenmemesine tabir edilmektedir.

Rüyada At Yelesi Taramak

Rüyada at yelesi taramak ne anlama gelir? Bu rüya genç ve delikanlıya yorumlanır. Fakat bazı yorumcular havai ve aile büyüklerinin sözünü dinlemeyen zıpır delikanlı olarak tabir etmektedir. Aile sözü dinlemeyen kişinin bazı belaları ailesinin başına sarmasına ve sürekli olarak hataları tekrar etmesi nedeniyle anne babasını zor durumda bırakmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz At Taramak

Rüyada beyaz at taramak ne anlama gelir? Rüyada beyaz at kısmet anlamına gelmekte olup hayırlı ve uzun süreli bir kısmete tabir edilir. Fakat bu kısmetin sağlanması için bir süre beklenmesi gerektiğine uzun süren çaba ve zahmetler sonrasında kazanılacak başarı ya da eşe tabir edilir. Bazı yorumculara göre evlat sahibi olmak isteyen kişinin sabır göstermesi durumunda hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah At Taramak

Rüyada siyah at taramak genellikle hayra yorulmayan rüyalardandır. Rüyayı görenin çabaladığı veya emek harcadığı bir işten olumsuz cevap alacağına ya da iş teşebbüsü yapmak istediği bir yerden başarısızlık sağlamasına yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kişinin hayırsız işlere girmesine ve bu nedenle sürekli dibe çökmesine çöküntü yaşamasına tabir edilir.

Rüyada At Taradığını Görmek

Rüyada at taradığını görmek ne anlama gelir? At taramak tabirciler tarafından çaba ve emek harcamak çalışmak anlamına gelmektedir. Kişinin hayalleri uğruna ya da bir hastalıktan kurtulmak adına çabalaması durumu söz konusu olabilir ve bu rüya bu çabaların bir süre daha devam etmesi durumunda hayallerin gerçekleşeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada At Tarayan Birini Görmek

Rüyada at tarayan birini görmek kişinin çevresinden ya da aile içinden birinin bir iş için büyük bir mücadele verdiğine şahit olmak ve onun kazanmasına destek olmak ya da bunun için dua etmek anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı dini yorumlara göre bu rüya Allah yolunda mücadele etmek ya da ibadet etmek anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani