Rüyada “Rüyada At Kişnemesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada At Kişnemesi Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada at kişnemesi bu rüya çok sayıda İslami yorumcu tarafından yükselmek, makam ve mevki anlamına gelmektedir. Rüyada atın Kişnediğini görmek, atın sesinin gürlüğüne ve netliğine göre yorumlanmaktadır. Eğer rüyada atın kişneme sesini duyuyor gür ve net çıkıyorsa iş hayatında yaşanacak önemli bir yükselişe gelebilir.

Rüyada at kişnemesi, ayrıca bazı dini yorumculara göre atın kişnemesi’nin gürlüğü devlet kademesinde büyük bir mevkiye ulaşmak ya da önemli bir okulu kazanmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin durumuna göre yorum değişebilmektedir. Öyle ki rüya sahibinin çocuğu da bu şekilde bir yükselme yaşayabilir.

Rüyada At Kişnemesi

Rüyada at kişnemesi, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki “ at kişnemesi büyük bir mertebe sahibi olmaktır. Yüksek sesle kişneyen bir at şehitlik mertebesi olarak kabul edilmelidir.” Demiştir. Ayrıca bazı alimlere göre at kişnemesi hanımlar tarafından görüldüğü takdirde kocasının rızasını kazanmış anlamına gelmektedir. Rüyanın yorumu genç bir kız tarafından görülmesi durumunda güzel ahlaklı ve temiz bir kadın olacağına hayırlı evlatlar yetiştireceğine tabir olunur.

Rüyada At Kişnemesi Görmek

Rüyada at kişnemesi görmek genel anlamda çok güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin kısa zamanda bulunduğu yerden daha yüksek bir yere ulaşacağı anlamı çıkarılmalıdır. Bu rüyaya göre kişi yönetici pozisyonunda ise kısa sürede daha üst bir pozisyona atanır. Ya da işsiz biri ise kısa sürede kalıcı bir iş bulur ve kazancı misli ile artar. Bazı islami yorumcular bu rüyayı manevi açıdan yükselmeye iç huzurunun sağlanmasına ve kalp temizliğine yorarlar. Kişi inançlarını yaşayan ve kimsenin kalbini kırmayan hayırlı biridir.

Rüyada At Gibi Kişnediğini Görmek

Rüyada at gibi kişnediği görmek kişinin yalan dolan peşinde koştuğu ya da kendini kandırarak çok sayıda hata yaptığı ve bu hatalarının bedelini acı ödediği yorumu çıkarılır. Ayrıca dini açıdan yorumlanırsa haram işe bulaşmak ya da göz yummak olarak yorumlanabilir.

Rüyada Atın Kişnediğini Görmek

Rüyada atın kişnediğini görmek ne anlama gelir? Yorumcuların genel olarak iyi yorumladığı bu rüya iç huzursuzluğu ve iç karışıklığı yaşayan kişinin özünü ve hayatın anlamını yakalaması olarak ta yorumlanır. Boşluğa düşmüş olan kişinin hataya bulaşmadan bu sorundan kurtulması ve manevi olarak yüksek bir mertebeye ulaşması anlamına gelmektedir. ayrıca alimlere göre bu yorum Allah katında bir mertebe olarak yapılır.

Rüyada At Kişnemesi Duymak

Rüyada at kişnemesi duymak kişnemenin yüksek sesle olması durumunda büyük paralar kazanmak ya da dünya malına tamah etmek olarak ta yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre at kişnemesi daha alçak sesle ya da duyulamayacak kadar kısık bir ses ise bu durumda kişi ahirete çalışmakta ve dünya malını önemsememektedir.

Rüyada Kişneyen At Görmek

Rüyada kişneyen at görmek ne anlama gelir? Bu rüya bazı alimlere göre hiç beklenmedik anda bir yükselişin maddi anlamda ortaya çıkması olarak tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani