Rüyada “Rüyada At Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada At Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada at kesmek, rüya sahibinin kötü bir haber alacağına ya da kötü işlere bulaşacağına yorulur. Rüyada at kestiğini görmek, ayrıca bazı islam alimlerine göre bu rüya harama ve kötü işlere bulaşan bir kişiye yorumlanır. Rüyada at kesen birini görmek, rüya sahibi haram işlere bulaşmış olabilir ve bu nedenle rahatsızlık duyuyor olabilir. Rüyada at kestiğini gören kimse, ayrıca bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin çevresinde olan haram ve kötü işlere göz yumduğu anlamı da taşımaktadır.

Rüyada At Kesmek İslami Anlamı

Rüyada at kesmek, İbni Sirin (r.a)’a göre rüyayı gören kişi haram işlere bulaşmaktadır veya buna göz yummaktadır. Rüyada canlı at kesmek, ayrıca ibadetlerini aksatarak vesvese içine giren kişi anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya zor ve zahmetli bir işe girmek ve uzun süre zahmet çekmek anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi uzun süre bir iş için uğraşır ve bir süre sonra başarı kazanır. Fakat geçen süre uzun ve yorucu olacaktır.

Rüyada At Kesen Birini Görmek

Rüyada at kesen birini görmek rüyayı gören kişinin bir işteki kötülüğü fark etmesine rağmen sesini çıkarmaması anlamı vardır. Rüya bir kişinin rüşvet aldığını gördüğü halde müdahale etmeyen birine yorumlanabilir ya da birinin hakkına giren birini görüp te sessiz kalmak olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı dini yorumculara göre bu rüya kötü işi yapan kişinin yanında yer almak olarak nitelendirmektedir. Rüya gören kötü işi yapmaz fakat yapana yardım eder.

Rüyada Kurbanda At Kesmek

Rüyada kurbanda at kesmek ne anlama gelir? Bu rüya hayra yorulmayan bir rüyadır. Çok sayıda yorumcu bu rüyayı Allah’a şirk koşmak ya da karşı gelmek şeklinde yorumlamaktadır. Ayrıca bazı islam alimlerine göre kişinin çevresinde münafık biri olabilir ve onu da münafık yapmak istiyor olabilir. Bazı dini yorumcular ise bu rüyayı ibadetleri hatalı yapmaya ya da inanarak yapmamaya dalalet ettiğini söylemektedirler.

Rüyada At Kafası Kesmek

Rüyada at kafası kesmek rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemin eşiğinde olduğunu ve sıkıntılarını gidermek için kötü yollar tercih edeceğine yorulmaktadır. Ayrıca bu kişi rüyayı görenin çevresindeki bir kişi de olabilir. Kişi çok zor bir duruma düşecek ve kurtulmak için yasal olmayan ya da Allah’ın kabul etmediği bir yola girecektir.

Rüyada Beyaz At Kesmek

Rüyada beyaz at kesmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz at kesmek kişinin kötü işler yaptığı fakat kendini kandırdığı bu işleri anlatırken yalanlar söylediği şeklinde yorumlanmaktadır. Çevresine yaptığı işler için kılıf uyduran ve haramı helal olarak gösteren bir kişi olarak tabir edilir. Çevrede böyle biri olabilir ve buna şahit olunuyor olabilir.

Rüyada Siyah At Kesmek

Rüyada siyah at kesmek ise din bilginleri tarafından kötü işin herkesçe bilinmesi fakat ses çıkarılmaması anlamına gelmektedir. Rüyada kahverengi at kesmek, kişi ibadet ederken başka şeyler düşünüyor ya da yanlış uyguluyor olarak yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani