Rüyada “Rüyada At Çalmak” Görmek

Rüyada At Çalmak

Rüyada at çalmak, kişinin muradına ermesine ve beklediği hasretin bitmesine işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada at çalmak hayırlı ve bereketli bir evliliğin ilk adımının atılmasına delalettir. Çaldığı yavru atın daha sonrasında kendi ellerinden kurtulup kaçtığını gören kimselerde ise müjdeli haber sonrası yas, mutluluk sonrası mutsuzluk hadiseleri baş gösterecektir.

Rüyada at çalmak, bozkırdan ya da çölden at çalmak en umutsuz anda doğacak güneşe ve umutlanmaya delalettir. Rüyada at çaldığını görmek, çaldığı atın üzerine binip uzaklara giden kişiler için ise hayırlı bir yolculuk sonucu alınacak sevinçli haberlere yorumlanır. Rüyasında çaldığı yavru atın rengi kırmızı ve alaca olan kimselerin ise evlerinden biri bir tartışma sonucu ayrılacaktır.

Rüyada At Çalmak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a)’ya göre ise rüyada at çaldığını gören kimse için ev ve iş değişikliği kapıdadır. Rüyada çaldığı atın rengi beyaz olan kimseler için tabirciler gelinlik, yeni ev ve yeni kısmet anlamlarına rağbet etmektedir. Çaldığı atı siyah gören kimseler için ise hane halkını sıkıntılı bir zamana gark ettirecek bir hastalık belirtisi söz konusudur. Çaldığı atın üzerine binip uzaklara giden kişiler için ise hayırlı bir yolculuk sonucu alınacak sevinçli haberlere yorumlanır.

Rüyada At Çağırmak

Rüyada at çağırmak denizi aşırı bir mesafeden gelecek olan sevinçli, kutlu ve müjdeli bir habere işaret etmektedir. Rüyada çağırdığı atın kendisine doğru geldiğini gören kişi gerçek hayatında müjdeli bir havadis ile taçlandırılacaktır. Rüyasında çağırdığı atın sadece sesini duyan kimse için ise iş yerinde bir huzursuzluk, tatsızlık ve sıkıntılı bir sürecin başlangıcı söz konusudur. Rüyasında çağırdığı atın tepelikleri ve dağları aşıp kendisine doğru gelmekte olduğunu gören kimsenin erkek evladından gelen iyilik dolu haberler kendisini gururlandıracaktır.

Rüyada At Yavrusu Çalmak

Rüyada at yavrusu çalmak kısmetli işlere girişileceğine işarettir. Çaldığı yavru atın rengi beyaz olan kimselerde hane içinde yaşanacak kısmetli bir evliliğe işarettir. Çaldığı yavru atın rengi siyah olan kimselerde ise beklenmeyen bir kişiden gelecek olan armağan tüm hayatını olumlu bir yörüngede değiştirecektir.

Rüyada At Çaldırmak

Rüyada at çaldırmak kaçan fırsata, huzurdan sonra hastalığa, ameliyata, beklenmedik kötü habere, yuvanın dağılmasına ve stresli günlerin baş göstermesine işarettir. Rüyada atını çaldıran kimse için gerçek hayatta başarısızlık, mutsuzluk ve hayal kırıklığı baş gösterir.

Rüyada Atını Kaybetmek

Rüyada atını kaybetmek değersiz söze, atılan iftiraya, erkek evlattan gelecek üzüntülü habere, anne- baba ile miras kavgasına işaret eder. Rüyada atını yabancı bir adam tarafından alındığını gören kimse için hane içine yabancı bir gölge tarafından fitne sokulması an meselesidir. Rüyada atını önce kaybedip sonra bulan kimseler için uzun arayışlardan sonra elde edilen hayırlı servet ve kazanılan helal kazanç işaretleri vardır.

Rüyada At Yakalamaya Çalışmak

Rüyada at yakalamaya çalışmak memurlar için mevki yükselmesine delalettir. Rüyada yakalamaya çalıştığı atı elinden kaçıran kişiler için uzak yerlere edilen ve sonu hayırla biten yolculuklar söz konusudur. Gidilen uzak yolculuklardan sonra hane halkını sevince doyuracak armağanlara işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani