Rüyada “Rüyada At Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada At Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada at beslemek, hayatınızın ilerleyen dönemlerinde mutluluğa kavuşacağınızı, sağladığınız kazançların bereketli olacağına işaret eder. Rüyada at beslediğini görmek gelir düzeyinizin artacağını, beklentilerinizin artacağını göstermektedir. Rüyanızda at beslediğinizi görmenizin olumsuz yorumu ise; sıhhatin yitirilmesi, maddi olarak zora girileceği, çevreden gelecek olan fenalıklar görüleceği, muhtaç duruma gelinmesi olarak açıklanmaktadır.

Rüyada at beslediğini gören kimsenin, İslami ve Dini yorumu  anlamı, rüya alimlerinin ve Dinsel açıdan rüya yorumcularının bu konuda varmış olduğu genel açıklamaları ise; sıkıntıya düşülen durumlardan kurtulacağını ve hak edilen herhangi bir şeylerin kazanılacağını söylemektedirler. İslam alimlerinin ise rüyada at beslenmesi ile ilgili farklı yorumlamaları vardır.

Rüyada At Beslemek İslami Anlamı

Rüyada at beslemek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; edilen tövbelerin Allah katında kabul göreceği olarak yorumlamıştır.

Bir diğer alim İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; hayırlı ve güzel işlerin yaşanacağını ve ibadetlerin kabul göreceğini belirtmiştir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; atı beslediğinizi görüyorsanız bu durum olumsuz olayların gerçekleşeceğine işaret ettiğini savunmaktadır. Kirmani (r.a) yorumu ise; huzura kavuşulacağını ve duaların kabul olacağı şeklinde bu rüyaya yorum katmıştır.

Rüyada At Yavrusu Beslemek

Rüyada at yavrusu beslemek, en kısa zamanda hayırlı işlerin gerçekleşeceği, müjdeli haberler alınacağı ve uzun bir yolculuk yapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada evde at beslenildiğini görmek ise; yakın zamanda sıkıntılardan kurtulunması, ele yüklü bir miktarda para geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Olumsuz olarak ise; hakkınızda kötü konuşan kişilerin olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz At Beslemek

Rüyada beyaz at beslemek ise; sosyal yaşamda mutluluğa, yüksek makama ulaşımaya, aşk hayatında mükemmeliyete, hayallerin gerçekleşmesine, yakın zamanda alınacak müjdeli haberlere, şöhret yaşantısına geçileceğini göstermektedir. Rüyanızda at beslemek tabiri kimi zaman ise; korkuların gerçekleşmesine, kötü düşünceli insanlar tarafından konuşulmaya, huzursuzluk oluşması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tay Beslemek

Rüyada tay beslemek, iş konusunda yükselmeye, aile içinden birisinin güzel haberlerini almaya, huzurlu ve mutlu yaşama, sürprizlerin yaşanacağına işaret etmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin çok kararlı olmasının yanında hırslı, mutlu, başarılı bir hayat süreceğini ve bütün zorlukları aşacağını göstermektedir.

Rüyada Kahverengi At Beslemek

Rüyada kahverengi at beslemek, iş hayatında yükselişin yanı sıra ideallerin gerçekleşeceği ve her konuda işlerinizin yolunda gitmesi şeklinde yorumlanır. Ayrıca sizin ve ailenizin huzurlu, mutlu bir hayat yaşayacağı ve gelecekte her işinizin yoluna gireceğini göstermektedir. Varılmak istenilen amaca belirli bir süre sonra ulaşmayı ve sıkıntılı süreçten sonra mutluluğu da göstermektedir.

Rüyada Siyah At Beslemek

Rüyada siyah at beslemek, çok mutlu bir yaşam sürüleceğinin, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğinin habercisidir. Eğer hoşlanılan ya da sevgili olunan kişi ile ileride evlenilmesini, uzun, mutlu ve sevgi dolu bir yaşamın sürüleceğine yorumlanır. İş ile ilgili müjdeli haberler alınacağının, başarıdan başarıya koşulmasının, para ile ilgili yatırımların büyük bir kazanca dönüşeceğinin habercisidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani