Rüyada “Rüyada At Bağlamak” Görmek

Rüyada At Bağlamak

Rüyada at bağlamak, rüya sahibinin bir kısmet elde edeceğine ve bu kısmete sahip çıkarak bereketinin artacağın delalet etmektedir. Rüyada at bağlamak görülen diğer simgeler ile birlikte yorumlanmalıdır. Rüyada at bağladığını görmek, bu sayede daha doğru ve haber verici bir rüya tabiri yapılabilir.  Atın kaçarak uzaklaşması iyiye yorulmaz ve kısmetin elde edilemeyeceğini gösterir. Ancak rüya sahibi atla mücadelesine rağmen atı ahıra bağlayabilirse bu iyiye yorulmaktadır.

Rüyada At Bağlamak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında heybetli bir at gören ve bu atı alarak bağlayan kişi hayal dahi edemeyeceği bir kısmetin sahibi olur. Kişi ailesiyle yaşadığı sorunlardan kurtulur, evinin bolluk bereketi artar ve eşi ile adeta yeni bir hayata başlar. Bazı kaynaklarda rüyada beyaz at görmenin kısmetiyle birlikte gelecek olan bebekte olduğu şeklinde yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada Beyaz At Bağlamak

Rüyada beyaz at bağlamak rüya sahibinin evlilik hayatına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören bekar kimseler kısa zamanda bir kısmet bularak mutlu bir yuva kurar. Evli bir kişinin rüyasında beyaz bir at bağladığını görmesi ise hanenin huzuruna ve bereketine delalettir.

Rüyada Ahıra At Bağlamak

Rüyada ahıra at bağlamak bir murat elde edileceğinin ve bunun korunarak bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşanacağının göstergesidir. Rüyada temiz ve tertipli bir ahıra at bağladığını gören kimse yaşadığı tüm maddi manevi sıkıntılardan kurtulur. Ahırın kirli ve düzensiz olması kısmet elde edilirken yaşanacak zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüyada ahırda at bağlarken atın huysuzlanması ve kaçmaya çalışması bir kısmet elde edilirken etraftan gelen engellerin delalettir..

Rüyada Bağlı At Görmek

Rüyada bağlı at görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer atı rüya sahibi bağlamışsa bu iyidir ve bir kısmet elde edileceğinin göstergesidir. Ancak rüyada at bir başkası tarafından bağlanmışsa bu iyiye işaret değildir ve rüya sahibinin kısmetinin bir başkası tarafından engelleneceğine delalet eder. Rüyada bağlı bir atı özgür bırakmak da rüya sahibinin sınırlarını aşarak çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Eve At Bağlamak

Rüyada eve at bağlamak haneye gelecek olan büyük bir kısmetin göstergesidir. Eve bağlanan at uysal ise bu kısmetin çok yakın zamanda elde edileceğinin gösterir. Atı eve bağlarken at huysuzlanır ise kısmetin biraz gecikmeli ve uğraştırıcı bir şekilde geleceğine delalettir.

Rüyada Kırmızı At Bağlamak

Rüyada kırmızı at bağlamak iyiye yorulmaz. Doğal renklerinden farklı renklerde görülen atlar bir kısmet elde ederken yaşanacak sıkıntıların göstergesidir. Kırmızı at aşk hayatındaki sıkıntılara yorumlanır ve rüya sahibi bu konuda dikkatli olmalıdır.

Rüyada Siyah At Bağlamak

Rüyada siyah at bağlamak rüya sahibinin iş hayatında çok büyük bir şans ve kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. İş hayatındaki başarılar ile bir servet elde edilebilir veya mevkide yükselme yaşayabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani