Rüyada “Rüyada Aşure Görmek” Görmek

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada Aşure görmek, can sıkıcı ve üzücü olayların yaşanacağı yönünde yorumlanır. Rüyada aşurenin içinde ne kadar çok malzeme görünür ise, rüya sahibi de o kadar fazla sıkıntı yaşar. Rüyada aşure görmek ve yemek rüya sahibinin hane içindeki huzurunun ve neşesinin yerinde olmasına kısaca ağız tadı ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi, aşureyi severek yiyor ise mutlu olacağı bir haber alır. Sevmeden yiyor ise üzücü bir haber alır. Rüyada görülen aşure ile ilgili alimler şu yorumları yapmıştır.

Rüyada Aşure Görmek İslami Anlamı

Rüyada aşure görmek ile ilgili olarak, Cafer-i Sadık (r.a) Ramazan ayında görülen aşureyi, bolluk ve bereket ile yorumlamıştır. Rüyada aşure pişiren ve dağıtan kişi, yardım sever kişidir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Aşure görmeyi, yaşanacak olan üzücü olaylara yormuştur. Rüyayı gören kişi, üzüntülü ve sıkıntılı bir ömür geçirir demiştir.

Rüyada Aşure Yapmak

Rüyada aşure yapmak, kötü söz ile tabir edilir. Rüyasında aşure yaptığını gören kişi, üzücü olaylar yaşar ve mal kaybına uğrar. Aşure tatlı olduğu için zıt olarak yorumlanmaktadır. Fakat görülme şekline göre yorumları değişir. Rüyada aşure yapan birini görmek ve ona yardım etmek, kendi menfaati olan bir iş için dost gibi görünmek ile yorumlanmaktadır. Rüyasında aşure yapan bir erkek, kavga ederek kısa bir süre hapiste kalabilir.

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek menfaat ile yorumlanmaktadır. Rüyasında aşure yediğini gören kişi, kendini seven ve kendinden başkasını düşünmeyen kişidir. Aşure yemek, dedikodu ve tartışma ile de yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, yaptığı dedikodulardan dolayı, tartışma yaşar ve bu neden ile bulunduğu her ortamda dışlanır. Çalışıyor ise işinden kovulur ve maddi zorluk içinde yaşar.

Rüyada Aşure İkram Etmek

Rüyada aşure ikram etmek, hileli ve yalanlı işler ile tabir edilir. Rüyasında aşure ikram ettiği gören kişi, birilerini kandırmaya çalışan kişidir. İkram edilen aşureyi, rüyasında kendisi yapıyor ise birine zarar verecek bir iş planlanıyordur. Rüyayı gören kişi, sevmediği insanlara zarar verir. Aşure ikram etmek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ile de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, maddi durumu var ise fakir bir insana yardım etmelidir.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak, farklı anlamlarda tabir edilmektedir. Rüyasında tanıdığı insanlara aşure dağıttığını gören kişi, yardım etmeyi seven kişidir. Rüyasında tanımadığı insanlara aşure dağıttığını gören kişi ise menfaatçi kişidir. Dağıtılan aşure çok ise dedikoduya, az ise mal kaybına da yorulmaktadır.

Rüyada Aşure Süslemek

Rüyada aşure süslemek, söylenen yalanların kapatılacağı ile tabir edilmektedir. Rüyasında aşure süslediğini gören kişi, başkasına iftira atar ve bu durumdan rahatsızlık duymaz. Rüyasında aşure süsleyen birini gören kişi, etrafındaki insanlar tarafından iftiraya maruz kalır.

Rüyada Aşure Pişirmek

Rüyada aşure pişirmek, dedikoducu kadın ile yorumlanmaktadır. Rüyasında aşure pişiren bir adam, bir kadın tarafından kandırılır ve bundan dolayı maddi, manevi sorunlar yaşar. Rüyasında aşure pişiren bir kadın, dedikodu yapar ve iftira atar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani