Rüyada “Rüyada Asma Yaprağı Görmek” Görmek

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada Asma yaprağı görmek, birçok güzel yorumlar içermektedir. Rüyada asma yaprağı gören kimse için, şansının artacağına, çevrede saygınlık kazanılacağına ve insanlarla olan ilişkilerin gelişeceğine işaret eder. Rüyasında asma yaprağı gören biri, hayatında meydana gelecek birçok olumlu gelişme ile karşılaşır. Rüya yorumcularına göre asma yaprağı görmek, kişinin kendi çabaları ile elde edeceği güzel günlerin habercisidir.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Asma yaprağı görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüyayı şu şekilde yorumlamaktadır: “Her kim rüyasında asma yaprağı görürse, tüm işleri yoluna girecek demektir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi artık çevresi ile daha iyi iletişimler kurar hale gelecektir.” Birçok yorumcuya göre de rüyada asma yaprağı görmek kişini çok mutlu olacağına ve çevresindekileri de mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Asma Yaprağı Satın Almak

Rüyada asma yaprağı satın almak, düşmanla iş birliği yapılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi o kişinin düşmanı olduğunun farkında değildir ve onunla bazı konular hakkında uzlaşacaktır. Rüyasında asma yaprağı satın aldığını gören kimse farkında olmadan düşmanı ile iletişim kuruyor demektir.

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

Rüyada asma yaprağı toplamak, beklenmedik bir yerden sıkıntılı bir zamanda gelen parayı temsil eder. Rüyayı gören kişi bu para ile tüm ihtiyaçlarını gidererek bütün borçlarını kapatacaktır. Rüyasında asma yaprağı topladığını gören birinin eline bir anda yüklü bir para geçecek ve hayatındaki çoğu sıkıntıyı giderecek demektir.

Rüyada Asma Yaprağı Haşlamak

Rüyada asma yaprağı haşlamak, çıkılacak uzun bir yolculuk için yapılan hazırlığa delalet eder. Rüyayı gören kimse uzakta yaşayan bir akrabasını ziyarete gidebilir ya da hayatındaki sıkıntılardan bir süreliğine de olsa uzaklaşmak için tatile çıkabilir. Rüyasında asma yaprağı haşladığını gören biri uzun sürecek bir yolculuk ile kafasını toplama imkanı bulacaktır.

Rüyada Asma Yaprağı Vermek

Rüyada asma yaprağı vermek, aile üyeleri arasında miras kavgasının çıkacağına ve herkesin birbirine düşeceğine delalettir. Yakın zamanda vefat eden birinden kalan bu büyük miras, paylaştırılacak kişiler arasında anlaşmazlıklara sebep olacaktır. Bu anlaşmazlıklar yerini uzun sürecek dargınlıklara bırakacak ve tüm aile üyelerini birbirinden uzaklaştıracaktır.

Rüyada Asma Yaprağı Yemek

Rüyada asma yaprağı yemek, çok dürüst ve sadık bir eş ile tabir olunur. Rüya sahibi evli değilse hayatına güvenilir ve dindar biri girecek ve onunla evlilik yolunda adımlar atacak demektir. Evliyse de hayatındaki kişi ile yeni kararlar alarak evliliklerinde baş gösteren sıkıntıların yok olmasına imkan vereceklerdir.

Rüyada Asma Yaprağı Sarmak

Rüyada asma yaprağı sarmak, kişinin hayatına girecek olan yeni biri sayesinde sıkıntılarının yok olacağı anlamına gelmektedir. Bu yeni biri, çoğu yorumcuya göre rüya sahibinden yaşça büyük ve bilgili biridir. Engin bilgileri ve deneyimleri ile rüyayı görene yol gösterecek olan bu kimse, onun hayatını düzene sokmasında ve olumsuzlukları yok etmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani