Rüyada “Rüyada Aslan Yavrusu Görmek” Görmek

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada Aslan yavrusu görmek, hayırlı evlatlardan oluşmuş bir aile kurmak ve o aile içinde mutlu kalmak demektir. Rüyada yavru aslan görmek, bu rüyayı gören kişinin bir daha hane içine adım atmaması için de gerekli önlemler vakit kaybedilmeden alınmalıdır.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Aslan yavrusu görmek, İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki: mirastan büyük pay almaya, şehir değiştirerek yeni bir işte para kazanmaya, ailenin takdirini toplamaya ve büyük paralar ile girişilen işlerden alnının akıyla çıkmaya işarettir. Aslan yavrusu genel olarak babanın ve aile reisinin varlığına, otoriteye, sevilip saygı duyulmaya delalettir.

Rüyada Evde Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada evde aslan yavrusu görmek eve sürekli girip çıkmakta olan bir tanıdık simanın sürekli olarak olumsuz manada ve yıkıcı faaliyetlerini gerçekleştirmek adına yaptığı büyülerin varlığına işarettir. Bu büyüler tek tek tespit edilip bozdurulmalıdır.

Rüyada Aslan Yavrusu Öldürmek

Rüyada aslan yavrusu görmek çok yakın bir zamana kadar zulüm ve haksızlık saçan bir düşmanın tahakkümünden kurtulmaya işarettir. Hapisten sonra özgürlüğe, tutsaklıktan sonra hürriyete, sıkıntıdan sonra rahat bir nefes almaya, darlıktan sonra bolluğa, açlıktan sonra zengin sofralar ile donatılmış bir evin sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Aslan Yavrusundan Korkmak

Rüyada aslan yavrusundan korkmak yaklaşan bir hastalığın habercisidir. Kişi uzun bir süre boyunca bu rahatsızlık ile uğraştıktan sonra eski sağlığına kavuşacak demektir. Rüyasında aslan yavrusundan korkarak kaçtığını gören kimse gerçek hayatında göç eder.

Rüyada Aslan Yavrusu Beslemek

Rüyada aslan yavrusu beslemek hayırlı evlatlar yetiştirmeye işarettir. Rüya sahibinin kaç evladı varsa hepsinden hayır ve cömertlik görecek demektir. Rüyada beslediği aslan yavrusunun kendisine seslendiğini duyan kimse gerçek hayatta müjdeli haberler ile sevinecektir.

Rüyada Aslan Yavrusu Emzirmek

Rüyada aslan yavrusu emzirmek anneliğin habercisidir. Rüya sahibi uzun zamandır bir bebek bekliyorsa dileği çok yakında gerçekleşecek demektir. Rüyada emzirdiği aslan yavrusu ile konuştuğunu gören kimsenin ikiz bebekleri dünyaya gelir.

Rüyada Aslan Yavrusu Kurtarmak

Rüyada aslan yavrusu kurtarmak kendisinden borç ve yardım istenmesine, hayır dualarının başında toplanmasına, şerefe, namuslu kişiler ile ortak iş ve ticaret yapmaya işarettir.

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek gösterilen marifetlerin ve girişilen mücadelelerin ardından kazanılan hayırlı bir başarıya işaret eder. Eğer evinde dolaşan bir kaplan görülürse bu eve girecek yeni bir insan ile birlikte evde barış ortamı doğacağına işaret eder. Birçok tabire göre aynı zamanda rüyada görülen kaplan bolluk, başarı ve başkaları tarafından övülmek manalarına gelir.

Rüyada Dişi Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada dişi aslan yavrusu görmek bir kadının varlığına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bir erkek ise gerçek hayatında yeni tanışacağı biriyle dünya evine girer. Rüyada dişi aslanın erkeğe dönüştüğünü gören kimse için kafa karışıklığı, bereketsiz sofralarda ağırlanmak, iş yerinde yaşanacak şiddet dozu kavgalar gündeme gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani