Rüyada “Rüyada Askeriye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Askeriye Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Askeriye görmek, rüyayı gören kişi için genel olarak hayırlı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada askeriye görmek, hayatta çok olumlu gelişmelerin yaşanacağına, geçmişte çekilen sıkıntıların biteceğine, zor zamanların ardından feraha kavuşmaya delalet eder. Başka bir yoruma göre ise güzel, heyecanlı bir hayatın olacağı, her şeyin güllük gülistanlık olacağı, sağlıksal anlamda bir problemin olmayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Askeriye Görmek İslami Anlamı

Rüyada Askeriye görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında askeriye gören kişinin zorlu bir sürece girdiğini, uzun bir süre sabretmesi ve çok çalışması gerektiği rivayet edilir. Sabır ve gayretle bu süreç atlatılırsa sonu daha mutlu ve huzurlu olacaktır.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Askeriyenin rüyaya girmesi, uzun soluklu bir projeye adım atılacağını, sıkıntılı süreçlerin olacağını, sabırlı olunması gerektiğini ifade eder. Bu sıkıntılı süreçler için dişini sıkan kişi ilerde çok daha rahat ve huzurlu olacaktır.

Rüyada Askeriyeye Girmek

Rüyada askeriyeye girmek, Kişinin aile hayatında ve iş hayatında problemli zamanlar geçirdiğine, zor kademelere tabi olduğuna, ağır imtihanlar geçirmek olarak tabir edilir. Bundan dolayı kişinin sebat ederek bu zamanları geçirmesi gerekmektedir. Daha sonrasında çoğu problemin çözüleceğine işaret eder.

Rüyada Askeriyeye Teslim Olmak

Rüyada askeriyeye teslim olmak, Yeni bir işe başlayacağına, girişilecek yeni projeye, uzun emek ve sabır isteyen bir işi göstermektedir. Bundan dolayı kişinin çok iyi düşünüp, ona göre hareket etmesi gerekmektedir. Kendine güvenmediği takdirde bazı işlere girişmekten geri durmalıdır.

Rüyada Askeriye Kazanmak

Rüyada askeriye kazanmak, uzun uğraşlar verilen bir ihaleyi kazanmak, çok çalışılan bir sınavdan başarılı olmak, hayatta bir şeylerin elde edilmesi için çok çalışılması gerektiği gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahibine çok çalışmanın sonuncunda rahat bir hayata ulaşılabileceği bildirilir.

Rüyada Askerden Kaçmak

Rüyada askerden kaçmak, Kişi için hayatta çalışmayı sevmeyen, hazıra alışmış, şımarık, birçok işi yarıda bırakan kişi olarak nitelendirilir. Bu tür kişilerin hayatta bir şeyleri başarmaları çok zordur, ailesinin de etkisi ile çok rahat büyüyen tipte insanları göstermektedir.

Rüyada Askeriye Kışlası Görmek

Rüyada askeriye kışlası görmek, birden fazla yorumu olan bu rüyada, bir yoruma göre çok zor zamanların olacağına, sağlıksal anlamda bazı problemlerin olacağına, uzun süren psikolojik bir çöküntü olarak bilinir.

Rüyada Askeriyede Yemek Yemek

Rüyada askeriyede yemek yemek, rüya sahibi için beklenilen bir işten hayırlı bir haber alarak işe başlayacağı, ummadığı bir yerden ekmek parası kazanacağı şeklinde söylenir.

Rüyada Askeriyenin İçine Girmek

Rüyada askeriyenin içine girmek, kişinin elinde olmadan bazı olaylara maruz kalmak, sıkıntıların kendisinin isteği ve hatası olmadan içine girmek, maddi ve manevi olarak yıkım yaşamak şeklinde açıklanır.

Rüyada Askeriye Arabası Görmek

Rüyada askeriye arabası görmek, Bol kazanç ve rızka, elde edilen gelirin son kuruşuna kadar hak edildiğine, alın teri ile kazanılan parayla daha lezzetli olduğu bilinir.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak, rüya sahibinin hayırlı bir evlat olduğunu, ailesine ve akrabalarına sürekli yardım ettiği, güçlü ve vakur bir duruşu olan kişi olarak aktarılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani