Rüyada “Rüyada Askeri Görmek” Görmek

Rüyada Askeri Görmek

Rüyada Askeri görmek, rüya sahibinin devlet kapısında bekleyen ve hayır ile sonuçlanacak olan işleri ile yorumlanır. Rüyada askeri makam görmek, devlet kapısından istenecek kişi tabir edilir. Alimlerin rüyada askeri görmek ile ilgili dini yorumları şu şekildedir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada askeri işlerin görülmesi, saygı ve değer verilen kişiler ile yorumlanır demiştir.

Rüyada Askeri Görmek İslami Anlamı

Rüyada Askeri görmek, İbni Sirin (r.a) Rüyada askeri şeylerin görülmesini, önemli kişiler ile yapılacak görüşmeler ile yorumlamıştır. Rüyada askeri kamuflaj giyen birini görmek, askerden ve polisten alınacak yardım ile tabir edilir. Rüyada askeri araca binmek, askeri görevini yapmaya gidecek olan erkek ile yorumlanır.

Rüyada Askeri Darbe Görmek

Rüyada askeri darbe görmek, alınan kararlara yorulmaktadır. Rüyada askeri darbe olduğunu gören kişi, katı ve zorlu kararlar alarak, hayatını zorlaştırır. Rüyada askeri darbe olduğuna şahit olan kişi, yanlışlar ve hatalar yapar. Askeri darbe olur iken dışarda olduğunu gören kişi, ailesi ile tartışma yaşayarak, evinden ayrılır.

Rüyada Askeri Kamuflaj Görmek

Rüyada askeri kamuflaj görmek, güç ve övgü ile yorumlanır. Rüyasında askeri kamuflaj kıyafetlerini giydiğini gören kişi herkes tarafından takdir edilecek bir iş yapar. Rüyada askeri elbise aldığını gören kişi, para ile güç ve itibar edinmeye çalışan kişidir.

Rüyada Askeri Araçlar Görmek

Rüyada askeri araçlar görmek, korku ile yorumlanır. Rüyasında askeri araçları gören kişi, işlediği suçlar yüzünden kaçak olarak yaşayan kişidir. Rüyada askeri araç görmek ve kaçmak, askerlik görevini yapmaktan çekinen kişi ile tabir edilir.

Rüyada Askeri Helikopter Görmek

Rüyada askeri helikopter görmek, komutan ve rütbe olarak yorumlanır. Rüyasında askeri helikoptere bindiğini gören kişi, saygınlık ve itibar kazanır. Rüyada askeri helikopter ile birinin geldiğini görmek, asker tarafından yapılan saldırı ile tabir edilir.

Rüyada Askeri Üs Görmek

Rüyada askeri üs görmek, önemli ve güvenli bir yerde toplanmak ile yorumlanır. Rüyasında askeri üsse sığındığını gören kişi, emin olduğu kişilerin yanındadır ve bundan dolayı güven duyar. Askeri üsse toplu olarak gittiğini görmek, savaş ile tabir edilmektedir.

Rüyada Askeri Üniforma Görmek

Rüyada askeri üniforma görmek, devlet adamları ile yaşanacak anlaşmazlığa yorulur. Rüyasında askeri üniforma giyen bir erkek, askere kabul edilmez. Askeri üniforma almak, zayıf ve güçsüz erkek ile yorumlanır.

Rüyada Askeri Araba Görmek

Rüyada askeri araba görmek, kanun tarafından kaçak sayılacak bir iş yapmak ile yorumlanır. Rüyasında askeri arabaya bindiğini gören kişi, hatalarının farkına varır ve teslim olur. Rüyada askeri arabadan inmek, tahliye olmak ile tabir edilir.

Rüyada Askeri Gemi Görmek

Rüyada askeri gemi görmek, uzun ve tehlikeli bir yolculuk ile tabir edilir. Rüyasında askeri bir gemiye bindiğini gören kişinin yolculuğu zarar ve ziyan ile geçer. Gittiği yerden korkuları yüzünden geri dönemez.

Rüyada Askeri Okul Görmek

Rüyada askeri okul görmek, başarı ile yorumlanır. Rüyasında askeri okula gittiğini gören kişi, makam ve mevki sahibi olur. Hayatı boyunca herkes tarafından övgü alacak işler yapar. Rüyada bir kadın askeri okula gidiyor ise, askeriye de çalışan biri ile evlenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani