Rüyada “Rüyada Asker Kıyafeti Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Asker kıyafeti görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyeti ile alakalı farklı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada asker kıyafeti görmek, erkekler için, tatsız durumların olacağına, mevcut düzeninin bozulacağına, bir süre huzursuzluk yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi kadın ise, güzel ilişkiler kuracağına, daha mutlu ve huzurlu bir yaşama, maddi ve manevi olarak refaha ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek İslami Anlamı

Rüyada Asker kıyafeti görmek, İslam alimleri, bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında asker kıyafeti gören kişi için, mevcut hayatında, zor şartlarla karşılaşacağına, ağır imtihanlardan geçeceğine rivayet edilir. Bundan dolayı rüya sahibinin, bu süre zarfında, sabırlı bir hayat sürmesi önerilir.
​​​​​​
İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; asker kıyafetinin rüyada, kişinin gelecekte daha huzurlu ve düzenli bir hayatın olacağına, mutlu bir ailesinin olacağına, uzun bir süre psikolojik olarak rahat olacağına, maddi olarak zengin olacağı aktarılır.

Rüyada Asker Şapkası Görmek

Rüyada asker şapkası görmek, geçim dertlerinin biteceğine, mesleki olarak yüksek bir makama geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evleneceği ifade edilir. Bu anlamda rüya sahibi için, geldiği makamda hak ve adalete davranması tavsiye edilir. Bu makamdan elde edilecek olan maddi kazançtan, fakir, yetim ve yoksullara yardım etmesi, akrabalarıyla sürekli olarak ilgilenmesi gerekmektedir.

Rüyada Asker Botu Görmek

Rüyada asker botu görmek, kişinin kendi hayatında daha güvenli ve güçlü bir şekilde yaşamasına, her şeyin farkında olan soğukkanlı bir yapısının olduğuna, zor durumlar karşısında mücadele eden ve yılmayan bir insanı göstermektedir.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek, Çok yakında güzel haberlerini alınması, uzun uğraşlar verilen sınavın kazanılması, büyük projelere başlaması olarak yorumlanır. Kişinin girişken, tuttuğunu koparan bir yapısı olduğu söylenir. Bu özelliğinden dolayı herkes tarafından güvenilen, saygı gören, işinin ehli olan

Rüyada Asker Kıyafeti Yıkamak

Rüyada asker kıyafeti yıkamak, vatana ve millete hayırlı bir vatandaş, vergisini zamanında ödeyen, devletçi bir yapısının olduğu, milliyetçi bir kişi olarak tabir edilir. Bu tür kişiler genelde her yerde her şekilde devletini ve vatanını savunan kişiler olarak bilinir.

Rüyada Asker Kıyafetli Birini Görmek

Rüyada asker kıyafetli birini görmek, kişinin Devlet işine gireceğini, devletin gücünü hak ve adalet ile kullanacağını, milletvekili ya da bakan gibi yüksek makamlara yükseleceğini, maddi olarak zengin bir insan olacağını bildirmektedir. Bundan dolayı kişinin her zaman, her yerde devleti temsil ettiğinin bilincine varması gerekmektedir.

Rüyada Kadının Asker Kıyafeti Giymesi

Rüyada kadının asker kıyafeti giymesi, güçlü, özverili ve yürekli bir kadınla evleneceğine, her şekilde önce ailesini düşünen, eşini ve çocuklarının mutluluğunu, kendi mutluluğunun önünde tutan biri olarak nitelendirilir. Bu anlamda rüya sahibinin evleneceği kadının kıymetini bilmesi, kişininde, ailesi için her türlü fedakârlığı yapması gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani