Rüyada “Rüyada Aşı Olmak” Görmek

Rüyada Aşı Olmak

Rüyada Aşı olmak, gerçek hayattaki anlamıyla eş değer bir tabir içermektedir. Aşı olmak nasıl bizi hastalıklardan koruyorsa, rüyada aşı olmak da bu rüyayı gören kişinin hastalıklardan ve sıkıntılardan uzaklaşacağı anlamına gelmektedir. Kalçadan aşı olmanın rüya hali ise size bir mesaj verir: Cinsel birlikteliklerini gözden geçir. Bu mesajla cinsel birleşimlerde daha dikkatli olunması anlatılmaktadır. Kendini koru mesajı verilmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki “Her rüya size Allah tarafından verilen ilahi dersler barındırır.”

Rüyada Aşı Olmak İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ya göre bu rüyayı görenin maddi işleri yoluna girecek, uzun zamandır boğuştuğu sıkıntıları ortadan kalkacak demektir. Kötü giden Kısaca rüyada aşı olmak olumlu gelişmelere açık olabileceğiniz anlamına gelir. Ama bu dönem sonrasında olumlu gelişmeler beklenmektedir. Kirmani (r.a) hazretleri sohbet konuşmalarında, “Her derdin arkasından bir mutluluğun geleceğini bilerek dertlerinizi çekiniz. Şüphesiz her kara günün bir sabahı doğacaktır. Hiçbir kötü gün sonsuza kadar sürmez, hiçbir mutluluk da ömür boyu sizinle birlikte gelmez” demiştir.

Rüyada Aşılama Yaptırmak

Rüyada aşılama yaptırmak kişinin acılarını çevresinden alacağı bir yardımla gidereceği anlamına gelmektedir. Bu bir bolluk döneminin habercisidir. Söz konusu rüyayı gördüğünüzde etrafınıza anlatmamanız sizin yararınıza olacaktır. En kısa zamanda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Rüyada Kolundan Aşı Olmak

Rüyada kolundan aşı olmak tamamen iş ve kariyer hayatına yorulmaktadır. Kişinin iş hayatında karşısına çıkan engellerinin onu yıldırmayacağına, gücünü artıracağına işaret eder. Eğer kişi iş hayatına atılmamış biriyse veya öğrenciyse de yakın zamanda basamakları tırmanacağına dalalet eder. Bu rüya size hayatınızdaki engelleri olumsuz bir gelişme olarak yorumlamamanızı söylemektedir.

Rüyada Kalçadan Aşı Olmak

Rüyada kalçadan aşı olmak biraz daha farklı anlamlar içermektedir. Bu rüyaya dair pek çok farklı yorum olmakla birlikte en sabiti bir mesaj verdiği yönündedir. Genel anlamıyla aşı olmak hastalıklardan ve sıkıntılardan korur.

Rüyada Çocuğunun Aşı Olması

Rüyada çocuğunun aşı olması çocuk doğmamışsa sağılıklı olacağına, hayattaysa onun için endişelenmemenize dalalettir. Eğer çocuğunuz hastaysa da onun iyileşeceği düşüncesine yoğunlaşmanız doğru olacaktır.

Rüyada Aşı Olan Birini Görmek

Rüyada aşı olan birini görmek yakınından birine yardımda bulunacağı sonucunu çıkarabilir. Bu rüyaya göre elinize geçecek bir bollukta çevrenize yardımınız dokunacaktır. Bu ilahi mesaj size paylaşmanız yönünde gönderilen bir uyarıdır.

Rüyada Karnından Aşı Olmak

Rüyada karnından aşı olmak diğer aşı rüyalarının aksine olumsuz yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyanın sahibi sıkıntılar içinde kalacağı bir döneme girmektedir. Ama bunlar aşamayacağı konular değildir. Uyku düzeni bozulacak ve kafasına taktığı bir sorun yüzünden kötü gelişmeler yaşayacaktır.

Rüyada İğne Yapıldığını Görmek

Rüyada iğne yapıldığını görmek yükselmeye yorumlanır. Kişinin işinde veya hayatındaki diğer alanlarda, statüsünde yükseleceğini göstermektedir. Uzun zamandır hayali kurulan bir olayın gerçekleşmesine çok yakın olabilirsiniz. Olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girmeye işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani