Rüyada “Rüyada Aşı Görmek” Görmek

Rüyada Aşı Görmek

Rüyada Aşı görmek, kişinin hayatında meydana gelecek olumlu gelişmeleri temsil etmektedir. Rüyada aşı yaptığını görmek, sıkıntıların yok olacağı, güzel günlerin kendini göstermeye başlayacağı ve dertlerin bir bir kaybolacağı anlamlarını taşımaktadır. Rüyasında aşı gören kimse artık daha mutlu bir insan olacak ve hayata bakış açısı değişecek demektir. Birçok rüya yorumcusu tarafından yapılan yorumlara göre de rüyada aşı olan birini görmek, kişinin kalbindeki temizliği ima etmektedir.

Rüyada Aşı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Aşı görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapar: “Her kim rüyasında aşı görürse iyi niyetli insanlar ile karşılaşarak hayatındaki olumlu gelişmelere şahit olur.” Buna göre rüyada aşı görmek güzel ve hayırlı anlamlar içermektedir.

Dini anlamda yapılan yorumlara göre ise rüyasında aşı gören biri, onu dini yola yönlendirecek biri ile karşılaşır ve dine olan bağlılığında artış meydana gelir. Dini açıklamaya göre rüyasında aşı görmek, kişinin bir başkası aracılığı ile Allah yoluna yönelmesini temsil etmektedir.

Rüyada Aşı Olmak

Rüyada aşı olmak, kişinin kendi çabaları ile mutluluğa erişmesi anlamına gelir. Rüya sahibi güzel günlere ulaşmak için öylesine çabalayacaktır ki sonunda bu hayallerini elde edecektir. Rüyasında aşı olduğunu gören kimse artık kötü günleri arkasında bırakacak demektir. Bu rüyayı görmek kişinin hayatında yepyeni ve tertemiz bir sayfa açacağı anlamına gelir.

Rüyada Aşı Yapmak

Rüyada aşı yapmak, rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli bir insan olduğuna ve bu yüzden de çevresindeki insanlar tarafından çok sevildiğine işarettir. Rüyasında aşı yaptığını gören biri etrafındaki insanlara değer verdiği için onlara büyük yardımda bulunacak ve birçok insanın mutluluğuna sebep olacaktır.

Rüyada Aşı İğnesi Görmek

Rüyada aşı iğnesi görmek, aile içindeki huzurlu günlerin artık geride kaldığına ve hane üzerinde kara bulutlar dolaştığına delalet eder. Rüyasında aşı iğnesi gören biri ailesi ile birtakım problemler yaşayacak ve bir süreliğine onlardan uzaklaşacak demektir. Bazı rüya tabircilerinin fikrine göre de rüyada aşı iğnesi görmek ailenin çok kötü niyetli bir düşman tarafından dağılacağını ima eder.

Rüyada Aşı Olmaktan Korkmak

Rüyada aşı olmaktan korkmak, rüya sahibinin sevgilisi veya eşi ile yaşayacağı ufak çaplı bir tartışmayı ima eder. Rüyayı gören kimse, eşini küçük ve önemsiz bir konuda kıracak, bu da ikisinin bir süre dargın kalmasına sebep olacaktır.

Rüyada Aşı Olmamak

Rüyada aşı olmamak, ya rüyayı gören kişinin ya da onun bir yakınının mücadele etmek zorunda kalacağı amansız bir hastalığı temsil etmektedir. Bu hastalık onu yataklara düşürecek ve hatta onda, ölümün artık çok yakın olduğu hissini yaratacaktır.

Rüyada Aşı Olmaktan Kaçmak

Rüyada aşı olmaktan kaçmak, bilerek ve isteyerek kötü yola sürüklenmeye delalet eder. Rüyasında aşı olmaktan kaçtığını gören biri, birlikte hareket ettiği insanların yanında yanlış yollara yönelerek kendini bir felakete sürükler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani