Rüyada “Rüyada Aşermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Aşermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Aşermek, kişinin olumlu gelişmelerle karşılaşacağına ve hayatına az da olsa neşe ve mutluluk geleceğine işaret eder. Rüyasında aşerdiğini gören biri beklenmedik bir zamanda gelen güzel haberler ile mutsuz ruh halinden kurtularak refaha kavuşur. Birçok rüya tabircisine göre ise rüyada karpuz aşermek ele geçecek yüklü bir miktar paradan dolayı mutlu olmayı temsil eder.

Rüyada Aşermek İslami Anlamı

Rüyada aşeren kadın görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında aş erdiğini görürse işleri yoluna girer ve sonunda mutluluğa erişmiş olur.” Birçok yorumcu için aşermek olumlu anlamlar içermektedir, bu yüzden de hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Hamile Olup Aşermek

Rüyada hamile olup aşermek, uzaktan gelecek olan hayırlı bir habere delalet eder. Rüya sahibi bu haber ile kısa bir süre de olsa hayatında ki sıkıntılardan uzaklaşacaktır. Rüyasında hamile olup aşerdiğini gören kimse uzak bir akrabasından gelecek haber ile tüm dertlerini unutur.

Rüyada Erik Aşermek

Rüyada erik aşermek, iki farklı yorumla açıklanır. Eğer biri rüyada ekşi erik aşerdiğini görürse, bu şer ile yorumlanır. Ekşi erik birtakım aksiliklerin, kötü niyetli insanların ve çeşitli musibetlerin geleceğini haber verir. Tatlı erik ise tam tersine mutluluk ve müjde ile tabir olunur.

Rüyada Tatlı Aşermek

Rüyada tatlı aşermek, bir kimsenin helal yoldan elde ettiği kazanç ile çok büyük işler başaracağını gösterir. Bu para ile tüm hayallerini gerçekleştirecek ve yardıma muhtaç insanlara da yardım edecektir. Rüyasında tatlı aşerdiğini gören biri doğru yolda ilerliyor demektir.

Rüyada Vişne Aşermek

Rüyada vişne aşermek, kişinin ikiyüzlü bir insan ile muhatap olmak zorunda kalacağını ima eder. Bu kişi rüya sahibinin hayatında birtakım sıkıntıların tetikleyicisi olacak ve onu aile bireylerine karşı kötüleyecektir.

Rüyada Üzüm Aşermek

Rüyada üzüm aşermek, bol kazanç anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin son zamanlarda kazancı artış gösterebilir ya da işsiz ise kazancı bol bir işe başlayabilir.

Rüyada Elma Aşermek

Rüyada elma aşermek, hayallerin gerçekleşeceğini ima eder. Rüyayı gören kimse yolunda büyük çabalar harcadığı hayallerine artık kavuşacak demektir. Rüyasında elma aşerdiğini gören biri gerçekleşmesini uzun süredir beklediği düşlerinin sonunda gerçeğe dönüştüğüne şahit olur.

Rüyada Kiraz Aşermek

Rüyada kiraz aşermek, ikiyüzlü insanlar ile tabir olunur. Rüya sahibinin etrafında gerçek yüzünü ondan saklayan insanlar var demektir.

Rüyada Turşu Aşermek

Rüyada turşu aşermek, zor günlerin geride kaldığına delalettir. Böyle bir rüya gören kişi, artık hayatındaki sıkıntılarının bir bir yok olduğunu görecektir. Rüyasında turşu aşerdiğini gören birini güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada Lahmacun Aşermek

Rüyada lahmacun aşermek, zor yoldan elde edilen kazancın doğru olmayan yerlerde harcanması anlamına gelir. Rüyasında lahmacun aşerdiğini gören biri binbir zorlukla elde ettiği parayı yanlış yerde harcıyordur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani