Rüyada “Rüyada Arsa Görmek” Görmek

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek, birçok şekilde yorumlanmıştır. Rüyada arsa görmek bolluk ve bereket ile tabir edilir. Rüyada arsa görmek görülen arsanın büyüklüğü kadar sevindirici bir haber almak ile de yorumlanır. Rüyada görülen arsa, çiftçiliği de ifade eder. Bazı alimlerin, arsa ile ilgili dini açıklamaları şu şekildedir;

Rüyada Arsa Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) Rüyasında arsa ya da tarla gören bir kişi, sevindirici bir haber alır. Bu haber ile işleri büyür ve rahat bir hayat yaşar yorumunu yapmıştır.

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen arsayı iş ile yorumlamıştır. Büyük bir arsa görülmüş işe geliri yüksek bir işe, küçük bir arsa görülmüş ise geliri az olan iş tabir eder. Demiştir.

İbni Sirin (r.a) Çiftçi olan kişi ile rüyayı yorumlamaktadır. Arsa ya da tarlanın durumu iyi ise, çifti yüksek gelir elde edecektir olarak tabir etmiştir.

Rüyada Arsa Almak

Rüyada arsa almak, farklı anlamlarda yorumlanmıştır. Rüyada hasat için alınan arsa, bolluk ve bereket ile yorumlanır. Rüyada inşaat için arsa alan kişi, güzel ve iyi iş teklifleri alır. İşlerinde başarı olur ve büyük kazanç elde eder. Rüyasında başka birine arsa aldığını gören kişi, bir fakire yardımcı olur ve onun hayır duasını alır.

Rüyada Arsa Satmak

Rüyada arsa satmak, yanlış yapılacak bir iş ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibi arsasını satıyor ise, kendi rızkını bile isteye bir başkasına verir ve kendi zor günler yaşar. Farklı olarak da miras yolu ile kalan bir arsa satılıyor ise, bırakan kişi bundan rahatsızlık duyar. Arsanın yarısını satmak ise, aile arasında yaşanacak sıkıntılara ve tartışmalara yorulur.

Rüyada Büyük Arsa Görmek

Rüyada büyük arsa görmek, bolluk ve ferahlık olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, borç içinde ise borcundan kurtulur. Hastalık sahibi ise şifasını bulur olarak tabir edilmektedir. Rüyasında başkasına arsa aldığını gören kişi, yardıma muhtaç bir insana yardım eder ve onun ile ortak bir iş yapar.

Rüyada Arsa Ölçmek

Rüyada arsa ölçmek, miras ile yorumlanmaktadır. Rüyasında bir arsayı tek başına ölçen kişi, tek başına bir mal sahibi olur. Kalabalık şekilde ölçen kişi ise mirasını paylaşmak zorundadır. Farkı bir yorum olarakta para ve mal düşkünü insan ile tabir edilir.

Rüyada Arsa Aramak

Rüyada arsa aramak, kabir ile yorumlanır. Rüyasında arsa aradığını gören kişi, ölmeden kendine mezar satın alır. Farklı bir yorum olarak, rüyayı gören kişi bir malını kayıp eder ve onu bulamaz. Yaşayacağı mal kayıpları büyük olur ve bundan hüzün duyar.

Rüyada Arsa Pazarlığı Yapmak

Rüyada arsa pazarlığı yapmak, kısıtlı bir para ile mal almak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bir mal alarak sıkıntı yaşar. Aldığı malın büyüklüğü kadar, sıkıntısı da büyür. Başka birisi için arsa pazarlığı yapmak, kendi tanıdıklarınızdan bir mal için yardım istemek ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani