Rüyada “Rüyada Armut Görmek” Görmek

Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut görmek, rüya sahibi için ve sevinçli mutluluk dolu güzel günlerin habercisidir. Rüyada armut yemek, hasta olan kişi rüyasında armut görürse şifa bulacağına, bekar kişinin bu rüyayı görmesi evlenmesine, evli bir kadının bu rüyayı görmesi ise çocuk sahibi olmasına delalet etmektedir. Rüyada armut almak, kazanç ve rızk anlamındadır. Rüyanın armut ağacı görmek mevsiminde görülmesi halinde rüya sahibinin elde edeceği bir fırsat ve kazancının artması olarak yorum bulmaktadır.

Rüyada Armut Görmek İslami Anlamı

Rüyada mevsimi haricinde görülen armut ise sağlık sorunları yaşanacağına ve gıybeti’nin yapıldığına işaret etmektedir. Rüyada armut görülmesi kazanılacak mal olarak da tabir edilmektedir. Rüyada gördüğü armudu yiyen kişinin mal kazanacağı ve bol rızka sahip olacağı yönünde yorum yapılır.

İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada armut görülmesini 5 şekilde yorumlamıştır. Bunlar menfaat, kadın, helal mal, murada erme ve zenginliktir. Kirmani (r.a.) rüyada armut görmek ile ilgili murada erileceğini buyurmuştur.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kişiyle evlenmesine, evli ise de hayırlı evlat sahibi olmasına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bir hastalığı var ise ölüm olarak tabir edilmiştir. Ayrıca ağaçta bol miktarda armut olması rüya sahibinin kazanacağı başarılara dikkat çekmektedir.

Rüyada Çürük Armut Görmek

Rüyada çürük armut görülmesi hastalık ve zarar olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kayıp yaşayacağı ve iyi sandığı kişiler tarafından zarara uğratılacağına işaret eder.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek rüyayı gören kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarının habercisidir. Ayrıca hileli olarak kazanılacak para ya da mal, helal olmayan rızık olarak da tabir edilmektedir.

İbn-i Sirin (r.a.) rüyada yeşil armut yenilmesini helal mal, sarı armut yenilmesini hastalık, olgunlaşmış armut yenilmesini maddi kazanç ve ekşi armut yenilmesini de üzüntü olarak tabir etmiştir.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak büyük bir mal veya kazanç elde edileceğine dikkat çeker. Rüyayı gören kişinin başkalarıyla ortak olan bir malın paylaşımından büyük bir pay alacağını göstermektedir.

Rüyada Dalından Armut Koparmak

Rüyada dalından armut kopardığını gören kişinin sahip olduğu birikimi kaybedeceğine dikkat çeker. Ayrıca çevresinde bulunan kötü bir kişi tarafından zora sokulacağına da tabir edilmektedir. Buna karşıt olarak kısmetli ve bol şanslı bir döneme girileceği ve bu dönemde kendisinin yanında çevresindekilerin de fayda sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut almak maddi yönden zarara uğranacağı ve geçim sıkıntısı çekileceğine, sıkıntılı günlerin baş göstereceğine işaret etmektedir. Bunlara karşıt olarak da sıkıntılı günlerin son bulacağı ve feraha çıkılacağı yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada Armut Ağacına Çıkmak

Rüyada armut ağacına çıkmak yaşanılan sorunların kısa süre içerisinde sona ereceği, problemlerin çözülerek huzur ve mutluluk sahibi olunacağı, iş alanında önemli ve başarı getirici bir karar verileceği yönünde yorum bulmaktadır. Ayrıca helal kazanç olarak tabir edilir. Genel olarak rahatlık ve huzur verici günlerin habercisi bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani