Rüyada “Rüyada Aramaya Gitmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Aramaya Gitmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada aramaya gitmek, neyin arandığına göre yorumlanmaktadır. Rüyada aramaya gittiğini görmek, eğer aranan şey belli değil ise kişinin ruh hali ile yakından alakalı bir rüyadır. Kişi gerçek hayatında da bir arayış içinde olabilmektedir. Rüyada altın aramaya gitmek ise çok sayıda İslam alimi için hayırlı bir rüyadır. Kişinin hayatında ciddi ve iyi değişiklikler olacaktır. Rüya bu şekilde yorumlandığı gibi bekar olanlar için hayırlı bir evlilik olarak ta yorumlanır.

Rüyada Aramaya Gitmek İslami Anlamı

Rüyada aramaya gitmek, Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada altın aramaya giden kişi tez zamanda ya işinde ve çevresinde çok iyi bir yere gelir ya da ummadığı bir yerden ummadığı bir miktarda para ya da mal yardımı alır. Bazı yorumculara göre ise bu rüya hayırlı evlat anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Kaybedip Aramak

Rüyada altın kaybedip aramak rüyayı gören kişinin umudunu kaybettiği bir işin peşinden koşması olarak yorumlanmaktadır. Bazı islam alimlerine göre bu rüya hayırlı ve bol kazanca gelmektedir. Ayrıca ummadık bir zamanda gelen kısmet olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya bazı yorumculara göre toplum içinde itibar edilen tüccar anlamına da gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi ya da ailesinden biri kısa sürede güvenilir bir tüccar olur ya da böyle birine aileden bir kız verilir.

Rüyada Altın Bilezik Aramak

Rüyada altın bilezik aramak kişinin mesleği ile ilgili ilerlemesi anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi kısa zamanda mesleğinde çok iyi bir yere gelir ya da yakın zamanda terfi alır. Ayrıca öğrenci ise derslerinde başarı gösterir ve iyi bir meslek sahibi olur. Altın rüyaları arasında en iyisi altın arama rüyalarıdır. Eğer altın zor bulunuyorsa rüya sahibinin bir süre sonra miktarı bol olan bir mirasa konacağına gelir.

Rüyada Toprakta Altın Aramak

Rüyada toprakta altın aramak kişinin çok çalışıp çabaladığı ve bu çabalarının karşılığı olarak yüklü bir servet edineceği anlamı çıkarılmaktadır. Kişi sabırlı davranırsa iyi yerlere gelecek ve uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacaktır. Bazı dini yorumculara göre bu rüya hırsla kazanılan hayırsız para anlamına gelmektedir. Bu rüyayı sahibi kişi bulunduğu durumun farkında olmayıp sürekli hırsla çalışmakta ve başkasının hakkına girmektedir.

Rüyada Mezarda Altın Aramak

Rüyada mezarda altın aramak büyük ve hayırlı bir mirasa konmak anlamına gelmektedir. Bu rüya ayrıca bazı yorumculara göre hırsla kazanılan ve başkasının hakkına giren bir para anlamına gelmektedir. Bazı islam bilginlerine göre ise başkasının hakkı olan bir mirası ya da malı elinden hile ile almak anlamına gelmektedir.

Rüyada Denizde Altın Aramak

Rüyada denizde altın aramak ise bazı yorumculara göre olmadık bir işin peşinden koşmak ve bu işten medet ummak anlamına gelmektedir. Kişi aslında işten başarı sağlayamayacağını bilmesine rağmen işin peşinden koşmaktadır ve bundan büyük zarar görecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani