Rüyada “Rüyada Araç Görmek” Görmek

Rüyada Araç Görmek

Rüyada araç görmek, ile alakalı olarak çok iyi yorumlar yapılmamaktadır. Rüyada araç görmek, maddi olarak sıkıntılara, geçim dertlerine, gelecekle alakalı parasal sıkıntılara işaret eder. Yeni girişimlerde daha dikkatli davranılması söz konu olabilir. Başka bir yoruma göre ise yakın bir zamanda uzun bir seyahate çıkılacağı, tatil yapılacağı ya da taşınmak anlamlarına gelen yorumlar olarak nitelendirilir.

Rüyada Araç Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada araç görmek, şu şekillerde yorumlanmıştır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında araç gören kişinin işlerinin çok düşeceği, geleceğe dönük planların olumsuz sonuçlanması, girişilen işlerden kazançlı sonuçların çıkmaması olarak bildirilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; aracın rüyada görülmesi maddi ve manevi olarak yıkıma, ruhsal çöküntü olacağına, kimisi için hastalık ve ölüm gibi ağır imtihanlara yol açacağına delalet eder.

Rüyada Araç Kullanmak

Rüyada araç kullanmak, kişinin gelecekte maddi olarak rahatlayacağına, geçim dertlerinin biteceğine, hayatın daha güzel bir duruma geleceğine, kazanılan çok paradan yetim ve yoksullara yardım edilmesi olarak söylenir. Bu durumdan dolayı kişinin Allah’a çok şükretmesi gerektiğini tavsiye edilir. Ve bu şükür etmeyi ömrü boyunca sürdürmelidir.

Rüyada Araç Çalınması

Rüyada araç çalınması, uzun uğraşlar verilen emeklerin boşa çıkması, küçük hatalardan dolayı büyük emeklerin suya düşmesi, hayal kırıklığı şeklinde yorum yapılır. Bundan dolayı kişinin hayatında çok daha fazla dikkatli yaşaması, kimseyi kırmadan, herkese faydalı bir birey olması önerilir. Bu tür düzeltmelerden sonra rüya sahibinin çok daha huzurlu ve mutlu hayat süreceği tabir edilmektedir.

Rüyada Araçla Gezmek

Rüyada araçla gezmek, kişinin hayatında her şeyin güzel olduğu, hiç bir sıkıntısı olmayan, maddi ve manevi olarak refaha ulaşmak demektir. Bu güllük gülistanlık durumlara gelinmesinde kişinin ailesinin ve çevresinin çok katkısı olduğu ve bu anlamda tüm mutluluğunu onlarla paylaşması olarak ifade edilir.

Rüyada Araç Değiştirmek

Rüyada araç değiştirmek, Kişinin hayatında belli bir dönem dalgalanmalar olacağına yorumlanır. Ülke yönetiminde ve ekonomisinde sıkıntılar olduğundan, ticaretin kötü bir şekilde etkilenmesi, maddi olarak kazancın azalacağı, bir süreliğine manevi olarak da sıkıntılı süreçlerin geçirileceği yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Araç Almak

Rüyada araç almak, gerçek yaşamda hayatın çok daha iyi bir duruma gitmesi, sağlık sorunlarının tamamen biteceğine yorumlanır. Rüya sahibi için eşi ve çocuklarından yana çok mutlu olacağı yönünde yorum yapılır. Kişinin bu durumlara çokça şükretmesi, kazandığı paralardan yardıma muhtaç insanlara yardım etmesi gerektiği, gelinen mevki ve makamda hak ve adaletle davranmalıdır.

Rüyada Araçla Kaçmak

Rüyada araçla kaçmak, kişinin hayatta birçok problemle karşı karşıya kalması, bunları çözmek için birçok yol deneyeceğine işarettir. Çok yıpranacağı bir dönem olarak gösterilir. Rüya sahibinin daha dikkatli ve günahsız yaşamaya özen göstermesi, annesi ve babasına itaat etmesi ve aile ilişkilerine daha fazla önem vermesi söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani