Rüyada “Rüyada Anons Görmek” Görmek

Rüyada Anons Görmek

Rüyada Anons görmek, önemli haberlere ya da kısa sürecek olan bir yolculuğa dalalet eder. Bazen de rüyada anons sesi duymak, yaşanan sıkıntılarda dolayı yakın kimselerden yardım isteneceğine ve bu yardımın kısa sürede eline ulaşacağına işaret eder. Eş, dost ya da akrabanın yaşadığı sıkıntılara ortak olmak, yardım etmek, üzüntüsüyle üzülmek şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin büyük bir borç altına gireceğini gösterir ve büyük çabalar ve çalışmalar neticesinde bu borçlardan kurtulacağına yorumlanabilir.

Rüyada Anons Görmek İslami Anlamı

Rüyada Anons görmek, İslam alimleri tarafından bu rüya genel anlamda iyi ve sevinçli haberlere yorulurken bazen de üzüntü ve kedere de yorulur. Bu durum rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruh haline ve yaşam koşullarına göre değişmektedir. Örneğin uzun süredir borç ve sıkıntı içinde olanlar için bu sıkıntılardan kurtulmaya yorulurken, bazen de gelecek olan felaket ve üzüntülerle iyi günlerin biteceğine dalalet olur.

İbn-i Cafer(r.a) tarafından üzüntü ve kederden kurtulmaya ve sevinçli haberlere yorulan rüyada anons görmek, yaşanan sıkıntıların da yerini güzellik ve ferah günlerin almasına işaret olur. Rüyada anons görülmesi bir kimsenin arkasından hoş olmayan sözler konuşulması, hakkında atıp tutulması manasına da gelir. Kendisini çekemeyen bir takım insanların bulunduğuna dalalet eder.

Rüyada İsminin Anons Edilmesi

Kişinin rüyada isminin anons edildiğini duyması hakkında bir takım hoş olmayan dedikoduların dönmesine ve kişinin bu konuşmaları bir şekilde duyacağına dalalet eden uyarı niteliği de taşıyan bir rüyadır. Bu sebeplerden dolayı bir takım insanlarla arasının açılmasına, hayatında yeni bir sayfa açmaya dalalet eder. Aile sırlarının ortaya dökülmesine, bir takım yalan yanlış söylentilerin hedefi haline gelmeye de yorulur.

Rüyada Ölüm Anonsu Duymak

Bu rüya kendini daha huzurlu hissedeceği ortamlara girmeye, hayatına şekil vermeye dalalet eder. Şanslı bir dönemin kapıları açılacaktır. Üzerindeki sıkıntıların ve dertlerin çözülmesiyle birlikte daha neşeli ve hareketli bir hayatının olacağına yorulur. Kendisini yarı yolda bırakan insanlardan uzak durulacağına ve yepyeni projelerin gerçekleştirileceğine de dalalet eder.

Rüyada Camide Anons Duymak

Rüyada camide anons görülmesi hayra alamet eden bir rüyadır. Bu rüya Allah tarafından bir uyarı niteliği taşır. İşlerinin yolunda gideceğine ve uzak durması gereken bazı ortamlardan da kaçınılması gerektiğinin uyarısıdır. Allah’ın kullarını çağırdığının ve ibadetle daha fazla vakit geçirilmesi gerektiğinin de en açık yorumudur.

Rüyada Polis Anonsu Duymak

Girmiş olduğu ortamlarda sayılan ve sevilen bir kişi olacağına, iyi ve güzel işler yapılacağına, evini değiştirmeye ya da ev içinde bir takım değişiklikler yapmaya dalalet eder. Bazen de bu değişiklikler maddi değil, manevi değişikliklerdir. Evinde mutlu olacağına, eşi ile arasının iyi olacağına yorulur.

Rüyada Cenaze Anonsu Duymak

Rüyada tanıdığınız birinin isminin cenaze anonsu edildiğini duymak o kişinin ya da rüya sahibinin ömrünün uzayacağına, hayırlı ve uzun ömür yaşayacağına ve güzel günler göreceğine yorulur. Bazı yorumculara göre de bu rüya iyi değildir. Sıkıntı ve kederlerin kapıda olduğuna, yapılan hatalardan dolayı hayatının alt üst olacağına ve medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına yorulur.

Rüyada Anons Etmek Rüya

Rüyayı gören kişinin bir takım dedikodular peşinde koştuğuna, fitne ve gıybet ettiğine yorulur. Bir kişinin ismini anons ediyorsa o kişi hakkında bir takım yalan ve asılsız haberler çıkarmaya ve bu sebepten dolayı bir takım kimselerle arasının açılmasına dalalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani