Rüyada “Rüyada Anneyi Hasta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Anneyi Hasta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada anneyi hasta görmek, birtakım olumsuz olayların tüm aileyi hüsrana uğratacağına delalet eder. Rüyada annesini hasta görmek, İslam alimleri tarafından aile içindeki bireylerin herhangi birinin başına gelebilecek bir hastalık veya tüm aileyi etkileyecek kötü bir olayın habercisidir. Rüyada annesini hasta gören kimse kötü bir ruh haline bürünür.

Rüyasında annesinin hasta olduğunu gören kimse aile büyüklerinin kararlarına saygı duymayacak ve kendi bildiğini okuyacak demektir. Rüyada annesini hastanede görmek, B-bu durumda ailede birtakım kopukluk meydana gelecek ve uzun sürecek olan küslükler oluşacaktır.

Rüyada Anneyi Hasta Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyurur: “Rüyasında annesinin hasta olduğunun görülmesi birbiri ardına gelecek kötü olayları simgeler.” Rüya sahibi kendini bir anda büyük bir dehşetin ortasında bulabilir. Ayrıca bu rüya birbiriyle bağlantılı olarak gelişen kötü olaylar zincirini simgeler. Güzel günler bir süreliğine, yerini karanlık zamanlara bırakacaktır.  Rüyada annenin hasta olduğunun öğrenilmesi kötü haberle bağdaştırılır.

Rüyada Anneyi Hasta Görüp Ağlamak

Rüyada anneyi hasta görüp ağlamak, aile bireylerinden birinin, ailenin adını lekeleyeceği anlamına gelir. Rüyada annenin hasta olması ve rüya sahibinin annenin başında ağlaması olumsuz anlamlar içermektedir. Kısa zaman içerisinde ailenin bir kişi yüzünden olumsuz yönde etkileneceğine ve insanlar arasında alay konusu olacağına işarettir. Rüyada anneyi hasta görüp ağlamak, ailenin üzerinde kara bulutların dolaştığına işaret eder.

Rüyada Annenin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada annenin hasta olduğunu görmek, aile içinde bazı olumsuzlukların olacağına ve aile için kısa süre de olsa sıkıntılı günlerin geleceğine delalet eder. Rüyada annenin hasta olması aile bireylerinin alacakları bir haberden ötürü büyük hüsrana uğrayacağına ancak birlik beraberlik içerisinde bu sıkıntılı günleri kolayca atlatacaklarına işarettir.

Rüyada Annesini Hasta Görmek

Rüyada annesini hasta görmek, hayırlı olmayan bir yolculuğu ima eder. Rüya sahibi hem kendisi hem de sevdikleri için çok da hayır getirmeyecek olan bir yolculuğa çıkar. Rüyada annesini hasta gören kimse sonunda başına dert açacak bir yolculuğa çıkabilir. Bu yolculuk ne kendisi ne de bir başkası için iyi haberler getirecektir.

Rüyada Annenin Hasta Olması

Rüyada annenin hasta olması, aile bireylerinin arasına soğukluk girmesi demektir. Önemli bir konu hakkında alınan kararlar tüm bireyleri tatmin etmeyecek, bu yüzden de aile içinde büyük çaplı tartışmalar çıkacaktır. Rüyada annenin hasta olması aile bireylerinin birbirinden kopuşu anlamına gelir. Aile içindeki herkes farklı fikirlere sahip olduğundan ortak bir noktada birleşme söz konusu olmayacaktır.

Rüyada Annenin Hasta Olduğunu Öğrenmek

Rüyada annenin hasta olduğunu öğrenmek, ev hanesini sarsacak ciddi anlamda olumsuz bir haberle yorumlanır. Annenin hasta olması çoğu kez olumsuz anlamlar içeren bir rüya olarak görülmektedir. Rüyada annenin hasta olduğunu öğrenmek haneye yabancı biri tarafından getirilecek olan haberin aile bireylerinin tümünü büyük bir üzüntüye sürükleyecek ve içinden çıkılması zor bir durumu ortaya çıkaracaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Serpil un dedi ki:

  Rüyamda kucağımda küçük bir bebek vardı erkek çocuğu.kalanalıo bir yerdeyiz.yüksek bir binanın katında 8 kat gibi toplantı gibi olacaktı fakat çok kalabalıktı uyandım

 2. esra şahin dedi ki:

  rüyamda annemin fenalastigini gordum ambulans faln çağırıyoruz nefes alamiyo tam o sırada da cezaevindeki abim bayram iznine geldi hemşire ile konusuyrm anneme ne yapmam gerektiğini soruyrm bi yandan ağlıyorum faln bu sekilde hemen yorumlarmisinz cok merak ediyrm

 3. Meryem Alici dedi ki:

  Ruyada annemin hasta goerueyorum. Bir odada ölümü yaklasmis Artikel agrilari baslamis….kimseye haber etmiyoruz cuenkue annemin besaßen oelmues ve tekrar yasadigini kimseye soeylemiyoruz……ben annemin videosunu cekmek istiyorum fakat telefonumu bulamiyorum . babamda ayni mekanda kaliyor fakat o odada annemin daha yasadigini bilmiyor ….herkezden gizliyormusuz….ben annemden oence sesli mesaj alcaktim fakat goeruentuelue olmasi daha yararli oldugunu duesuenduem….

 4. Nilufer bildirir dedi ki:

  Ruyamda arkadasimkn annesini hasta gordum ve annesin basinda aglarken gordum bende agladim ve yokus assagi kosarak indim

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani