Rüyada “Rüyada Anneye Zarar Vermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Anneye Zarar Vermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada anneye zarar vermek, rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara ve gireceği bir toplum içinde yaşayacağı huzursuzluklara işarettir. Rüyada annenin evladı tarafından zarar görmesi oldukça ciddi bir felaketin rüya sahibini bekliyor olduğu anlamına gelir. Rüyasında annesine zarar verdiğini gören kimse ailesi için hayırlı bir evlat olamamış demektir.

Rüyada Anneye Zarar Vermek İslami Anlamı

İmam Nablusi şu şekilde buyurur: “Her kim rüyasında annesine zarar verdiğini görürse başına büyük felaketler gelecektir.” Rüya sahibinin başına gelecek bu büyük felaketler onun hayatının büyük bir kısmında etkisini gösterecektir. Diyanete göre ise rüyasında annesine zarar verdiğini gören biri kısa zaman içinde ailesinden birinin ölümüyle karşılaşır. Bu yüzden çok da hayırlı bir rüya olduğu söylenemez.

Rüyada Anneye Zarar Gelmesi

Rüyada anneye zarar gelmesi, birinin başına gelecek bir kazadan rüya sahibinin de etkilenecek olması demektir. Bu kaza olumsuz sonuçlar içermekle birlikte birçok insanın hayatında derin yaralar bırakacaktır. Rüyasında annesine zarar geldiğini gören birini olumsuz haberler bekliyor demektir. Bu olumsuz haberden sadece kendisi değil çevresindekiler de etkilenecektir.

Rüyada Anneyi Zayıflamış Görmek

Rüyada anneyi zayıflamış görmek, aile içinde hasta olan biri varsa sağlığına kavuşacak, yanlış yolda olan varsa doğru yola girecek ve önünde uzun bir yolculuk olan varsa bu yolculuğu sağ salim atlatacak demektir. Bu rüyayı gören birini oldukça güzel haberler bekliyordur. Rüyada anneyi zayıflamış görmek şifa anlamındadır. Hastaların üzerindeki kara bulutlar yavaş yavaş dağılır.

Rüyada Ölmüş Anneyi Zayıflamış Görmek

Rüyada ölmüş anneyi zayıflamış görmek, rüya sahibinin çok güvendiği bir dostundan gelecek ve tüm ailesini üzecek olan bir felakete delalet eder. Rüya sahibi bir nevi ihanete uğrayacak demektir. Rüyasında ölmüş annesini zayıflamış gören biri çevresindeki iyi görünümlü insanlara çok fazla güvenmemelidir. Çünkü kendisiyle birlikte ailesinin de göreceği zararlar söz konusudur. Rüyada ölmüş anneyi zayıflamış görmek beklenmedik bir misafirle yorumlanır.

Rüyada Annenin Ziyarete Gelmesi

Rüyada annenin ziyarete gelmesi, dini bir yolculuğu simgeler. Yani bu umre veya hac ziyareti şeklinde yorumlanabilir. Rüyada annesinin ziyarete geldiğini gören kimse, dini görevini yerine getirme isteğini kendinde bulacaktır. Bazı yorumculara göre ise rüyada annenin ziyarete gelmesi, rüya sahibinin dini bir yola girmesini ve ahlaki anlamda tüm davranışlarını değiştirmesini ima eder. Rüyasında annesinin ziyarete geldiğini gören biri hayırlı bir yola adım atar.

Rüyada Anneyi Zina Yaparken Görmek

Rüyada anneyi zina yaparken görmek, çok olumsuz anlamlar içermektedir. Aile bireylerinden birinin yanlış yolda olduğuna ve rüya sahibinin bunu düzeltmek için harcadığı çabaya işaret eder. Rüyasında annesini zina yaparken gören biri yanlış yola sapmış bir aile bireyini doğru yola sokabilmek için uğraşırken kendisi yıpranacaktır. Bu yüzden bu rüyayı gören birini zor bir süreç bekliyor demektir. Çevresindekilerle olan iletişimi bir süreliğine kopukluğa uğrayacaktır çünkü başkalarının dertleriyle uğraşmak zorunda kalacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani