Rüyada “Rüyada Anneye Altın Yüzük Almak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Anneye Altın Yüzük Almak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada anneye altın yüzük almak, denizler aşarak iyi bitecek bir iş anlaşmasına varmak anlamına gelir. Rüyada anneye altın yüzük aldığını görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: kişi ömür boyu mutlu olacak ve annesinin rızasına alacak temiz, namuslu, sadık bir kadın ile çok kısa bir süre içerisinde nikah kıyar. Rüyada annesine altın yüzük takan bir kimse, Altın aynı zamanda kız çocuk habercisidir. Rüyasında eşinden yüzük alıp annesine taktığını gören kimsenin evinde annesi ile eşi arasında yaşanan tartışmalardan sonra bir karara varması gerekir.

Rüyada Anneye Altın Yüzük Almak İslami Anlamı

Rüyada anneye altın yüzük almak, rüyada anne için alınan yüzük ev içinde kaybolursa, evden çok kıymetli bir şeyin bir yabancı tarafından çalınacağına işaret eder. Anne için alınan yüzük bir sokak ya da caddede kaybolursa kişinin altında kaldığı borç yüzünden sevinçli bir haber sonrasında tamamen ve ilelebet kurtulacağına işarettir. Rüyada altın yüzük, sağlığa, kavgaya, evliliğe, kız evlada, taşınmaya işaret eder.

Rüyada Anneye Altın Küpe Takmak

Rüyada anneye altın küpe takmak ticarete işarettir. Yeni ortaklıklar, yeni ittifaklar sonucunda ömür boyu elde edilecek şanslı bir zaferin ve mutluluğun işaretçileri olabilmektedir. Rüyada annesine altın küpe alıp kulaklarına kendi elleriyle taktığını gören rüya sahibi, yeni bir araba, yeni bir ev gibi tüm aileyi güldürecek sevinçli bir mala sahip olur. Küpe, bazı tabircilere göre güzel ve ahenkli bir sese sahip olan bir kadınla izdivaç kurmaya delalettir.

Rüyada Anneye Altın Kolye Takmak

Rüyada anneye altın kolye takmak girişilecek bir iş, yapılacak bir ortaklık, atılacak yeni bir adım öncesi anneden icazet almaya işaret eder. Kolye, kimi tabircilere göre boyunda levha gibi asılacak asılsız iftiraya, gözden düşmeye ve yalan habere işarettir.

Rüyada Ölmüş Anneden Altın Almak

Rüyada ölmüş anneden altın almak meydana gelecek yüceliğe ve yeni bir arkadaş ile engelleri aşmak demektir. Rüyada altın alınan ölmüş anne gülümsüyorsa, dünya hayatında yapılanlardan memnun olduğu ve hakkını helal ettiği anlamlarını da taşımaktadır.

Rüyada Annenin Oğluna Altın Vermesi

Rüyada annenin oğluna altın vermesi hamile kadın hakkında erkek ve alim bir çocuk doğurmasına, hasta hakkında da hayırlı bir kocaya işarettir. Altın fazla parlıyorsa hayırlı ve müspet bir geleceği gösterir. Kirmani (r.a) buyurmuştur ki: Yüzük, alınacak mutlu bir havadis ardından uzak bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada Anne Mezarında Altın Görmek

Rüyada anne mezarında altın görmek zulüm ve haddi aşmaya, çevredeki insanların kırgınlığını ve kızgınlığını arttıracak seviyede fenalıklarda bulunmaya işaret eder. Rüyada söz konusu altın parçaları mezarın sağına soluna saçılmış ise fırsata, zenginliğe ve hayırlı haberlere delalettir

Rüyada Anneden Altın Anahtar Almak

Rüyada anneden altın anahtar almak, yeni açılacak kapılarda annenin iznini almanın gerekliliğine işaret eder. Birçok tabire ve alime göre anahtar, yeniliğe, yeni bir eve taşınmaya, yeni bir mal ve servet ile özlenen bir hayata sahip olmaya işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani